Katy Perry wpadła w poważną depresję po rozstaniu z Orlando Bloomem. "Byłam złamana!"

2020-06-29 11:43 KP
Katy Perry i Orlando Bloom
Autor: Invision/Invision/East News

Katy Perry i Orlando Bloom nie mogą być dziś szczęśliwsi! Para z niecierpliwością czeka na przyjście na świat ich pierwszego dziecka, rozmyśla nad imieniem dla córki i urządza dziecięcy pokój. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze trzy lata temu wydawało się, że między tymi dwoje wszystko skończyło się na zawsze. Sama Katy Perry nie wierzyła, że czeka ją happy end.

Związek Katy Perry i Orlando Blooma nie zawsze układał się tak, jak życzyliby sobie tego fani. W 2017 roku para rozstała się, co - jeśli wierzyć doniesieniom medialnym - spowodowane było różnicą zdań wokalistki i aktora w kwestii ich przyszłości. Podczas gdy Katy już wtedy marzyła o poważnym związku i założeniu rodziny, Orlando nie czuł się gotowy do poważnych zobowiązań.

Na szczęście gwiazdor Piratów z Karaibów wystarczająco szybko zrozumiał, że Katy Perry to naprawdę miłość jego życia i już w lutym 2019 roku para ogłosiła zaręczyny. Czas rozstania wokalistka opłaciła jednak poważną depresją - zbiegło się ono z kiepskim odbiorem jej nowej płyty, co sprawiło, że to był dla niej bardzo trudny czas.

Katy Perry walczyła z depresją

Katy Perry opowiedziała ostatnio o tamtym wyjątkowo trudnym dla niej czasie.

Moja kariera była na tej trajektorii, szła w górę, w górę i w górę, a potem zaszła ta mała zmiana, nie tak wielka z zewnątrz. Ale dla mnie było to sejsmiczne. Dałam tyle z siebie i to dosłownie złamało mnie na pół. Zerwałam z moim chłopakiem, który jest teraz zostanie tatusiem. Bardzo ważne było dla mnie bycie załamaną, abym mogła  odnaleźć się w zupełnie inny sposób. I być bardziej wymiarową niż żyjąc przez cały czas jak spragniona gwiazda muzyki pop. Wdzięczność jest prawdopodobnie rzeczą, która uratowała mi życie, ponieważ gdybym jej nie znalazła, pogrążyłabym się we własnym smutku i prawdopodobnie po prostu skoczyła. Ale znalazłam sposoby, by być wdzięczną. Jeśli robi się naprawdę, bardzo ciężko, spaceruję i mówię: „Jestem wdzięczna, jestem wdzięczna”, mimo że mam cholerny nastrój.

- powiedziała gwiazda.

Dziś tamte chwile to już na szczęście przeszłość. Już latem Katy Perry i Orlando Bloom zostaną rodzicami i - jak mówiła sama wokalistka - przyszły tata już nie może się doczekać!

NAJNOWSZE