Katy Perry w zaawansowanej ciąży wpadła po kawę [ZDJĘCIA]

2020-08-05 13:06 KP

Katy Perry już w ciągu najbliższych dni po raz pierwszy zostanie mamą. Wokalistka cieszy się w ciąży dobrym zdrowiem i nie ogranicza się w swoich codziennych zajęciach - często możemy oglądać ją na zakupach czy podczas przejażdżek z ukochanym. Tym razem paparazzi przyłapali ją w jednym ze sklepów w Santa Barbara. Zobaczcie zdjęcia!

Katy Perry i Orlando Bloom przygotowują się do najważniejszego wydarzenia w swoim życiu - narodzin ich wspólnego dziecka. Wokalistka i aktor mają za sobą długie tygodnie przeżywania ciąży w izolacji, kiedy to z powodu pandemii koronawirusa wychodzenie z domu było stanowczo niewskazane.

Dziś para cieszy się znacznie większą swobodą i już kilka razy mogliśmy oglądać ich chociażby podczas wspólnych przejażdżek samochodem. Ponieważ Katy Perry znosi ciążę bardzo dobrze, gwiazda była też gotowa wziąć na siebie domowe obowiązki, kiedy to zrozpaczony Orlando Bloom poszukiwał swojego zaginionego pudla. Dziś już wiemy, że cała historia zakończyła się tragicznie i zwierzak niestety zginął.

>>Orlando Bloom potwierdza: jego pies NIE ŻYJE! Oddał mu hołd nowym tatuażem!

Katy Perry - to ostatnie dni przed porodem

Katy Perry doskonale organizuje sobie też czas w pojedynkę. Wokalistka tym razem została przyłapana przez paparazzich na małych zakupach w Santa Barbara. Na zdjęciach widzimy gwiazdę w maseczce, rozmawiającej z kimś na FaceTime. Katy przy okazji zakupów sprawiła też sobie małą kawę.

Przypomnijmy, że Katy Perry i Orlando Bloom mieli na 2020 rok naprawdę wiele planów. Gdy w marcu wokalistka ogłosiła ciążę, para wciąż liczyła na to, że do momentu porodu będzie już małżeństwem. Pandemia koronawirusa skutecznie uniemożliwiła im jednak wyprawienie ślubu i wesela, zatem zdecydowali się oni na przełożenie ceremonii na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Katy Perry!

NAJNOWSZE