Katy Perry na koncercie w ramach trasy Witness: The Tour 2017

i

Autor: Evan Agostini/Invision/AP/Fotolink Katy Perry na koncercie w ramach trasy Witness: The Tour 2017

Katy Perry w Polsce: Koncert w Poznaniu w 2018 roku z okazji 100-lecia niepodległości!?

2017-12-05 13:39

Katy Perry przyjedzie do Poznania? Radny chce ściągnąć gwiazdę do Polski z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości! Uda się?

Katy Perry znów przyjedzie do Polski? Poznański radny chce, aby w 2018 roku w Poznaniu odbył się koncert gwiazdy z okazji 100-lecia odzyskania przez nasz kraj niepodległości!

Propozycję koncertu Katy Perry w Polsce zgłosił poznański radny PiS, Michał Boruczkowski. Występ Katy Perry w Poznaniu miałby odbyć się jesienią 2018 roku.

"Warto połączyć taki koncert z obchodami 100-lecia niepodległości" - uzasadnia swój pomysł cytowany przez epoznan.pl radny Michał Boruczkowski.

"Powinien to być bardzo popularny wykonawca, którego piosenki są powszechnie lubiane. Taką osobą mogłaby być Katy Perry" - pisze radny.

Boruczkowski zdaje sobie jednak sprawę z tego, że koncert Katy Perry w Polsce w 2018 roku może nie dość do skutku z prostego powodu - braku wolnego terminu w koncertowym kalendarzu artystki.

"W przypadku niemożliwości ściągnięcia do Poznania tej piosenkarki, można pomyśleć o innej gwieździe muzyki światowego formatu" - zastrzega.

Katy Perry w Poznaniu na 100-lecie odzyskania niepodległości? Brzmi świetnie - jesteśmy na tak! A wy?

Katy Perry

i

Autor: Owen Sweeney/Invision/AP/Fotolink/East News Katy Perry
Katy Perry

i

Autor: Picturematt/REX/Shutterstock/EAST NEWS Katy Perry