Katy Perry i Orlando Bloom ZAMIENILI SIĘ ROLAMI?! Czy TO bezpieczne dla ciężarnej Katy?

2020-03-25 14:50 nk
Katy Perry, Orlando Bloom
Autor: SplashNews.com/East News

Katy Perry i Orlando Bloom oczekują narodzin pierwszego dziecka. W czasie pandemii koronawirusa każda ciężarna kobieta szczególnie boi się o swoje maleństwo. Jednak piosenkarka osobiście wybrała się na stację benzynową, by zatankować auto, zamiast wysłać tam narzeczonego. Ten w tym samym czasie... spacerował z pieskiem!

Katy Perry ogłosiła niedawno, że jest w ciąży. Piosenkarka zrobiła fanom wielką niespodziankę i po prostu... pokazała im ciążowy brzuch w nowym teledysku, Never Worn White. 

Niestety, szybko okazało się, że nastały bardzo trudne czasy dla ciężarnych kobiet. Po pierwsze - każda przyszła mama martwi się o zdrowie swojego nienarodzonego dziecka, a w okresie pandemii koronawirusa ten lęk jest jeszcze większy. Po drugie zaś - ze względów bezpieczeństwa w wielu miejscach na świecie w szpitalach obowiązuje zakaz odwiedzin i uczestniczenia osób trzecich przy porodzie. Jak długo potrwa taka sytuacja? Tego na razie nie wie nikt.

Katy Perry nie uważa na siebie w ciąży?

Pandemia koronawirusa już mocno namieszała w planach Katy Perry i Orlando Blooma. Para musiała odwołać długo planowany ślub.

Czyżby Katy Perry miała dosyć siedzenia w domu i dbania o swoje bezpieczeństwo?! Ostatnio paparazzi przyłapali piosenkarkę na stacji benzynowej, gdzie gwiazda tankowała, a później przez około 5 minut stała w kolejce do kasy. Stanie w kolejce w zatłoczonych miejscach nie jest w dzisiejszych czasach bezpieczne dla nikogo, a już szczególnie dla ciężarnych.

Gdybyście jednak zastanawiali się, dlaczego tankowania nie załatwił za narzeczoną Orlando Bloom, to... nie, nie był zbyt zajęty. Aktor w tym samym czasie wyprowadzał na spacer psa, co byłoby dla Katy zdecydowanie bezpieczniejszą i zdrowszą opcją!

Zobaczcie zdjęcia!

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE