Katy Perry odsłoniła piersi w Idolu! Oto prawdziwa gwiazda karmiąca

2021-03-15 15:23 kp
Katy Perry
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Choć Katy Perry nie ukrywa, że po urodzeniu dziecka jej najważniejszym zajęciem jest opieka nad ukochaną córeczką, gwiazda nie mogła odmówić sobie przyjemności zajęcia fotela jurorskiego w nowej edycji American Idol. Wokalistka ma okazję pokazać się tam fanom z nieznanej strony i tym razem potraktowała to bardzo serio, odsłaniając podczas ostatnich przesłuchań piersi! Zobaczcie video!

Wierni fani Katy Perry doskonale wiedzą, że poza talentem muzycznym gwiazda ma jeszcze jedną, ogromną zaletę - poczucie humoru i dystans. Katy od początku kariery lubiła żartować z samej siebie, co udowodniła również w trakcie ciąży i już po urodzeniu dziecka. Na Instagramie narzeczonej Orlando Blooma często mogliśmy oglądać zabawne zdjęcia i filmiki z rzeczywistości młodej mamy - jak chociażby wciśnięcie się po ciąży w wyszczuplającą bieliznę. Pamiętacie?

Tym razem Katy Perry zadziwiła widzów show American Idol, w którym od pięciu edycji zasiada na fotelu jurora u boku Lionela Richie i Luke Bryana. Gwiazda już nieraz wyjątkowo entuzjastycznie reagowała na pojawienie się i występy uczestników, jednak tym razem naprawdę poszła na całość.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Katy Perry odsłoniła piersi w Idolu

To, że doskonale łączy rolę matki z jurorką American Idol Katy Perry udowodniła po raz kolejny w ostatnim odcinku talent show. Gwiazda znów zażartowała z samej siebie i wywołana przez kolegów jurorów pokazała, jak łatwo może z gwiazdy telewizji zmienić się w matkę karmiącą. Okazało się bowiem, że jej elegancka sukienka miała ukrytą funkcję szybkiego dostępu do piersi!

A jeśli muszę karmić, jestem gotowa!

- w pewnym momencie powiedziała gwiazda, ukazując wszystkim swój ukryty pod sukienką biustonosz do karmienia.

Niezłe, prawda? :)

Warto przypomnieć, że córka Katy Perry i Orlando Blooma ma już sześć miesięcy i otrzymała urocze imię Daisy. Teraz para myśli o ślubie - początkowo wokalistka i aktor planowali wziąć ślub jeszcze przed przyjściem dziecka na świat, jednak pandemia koronawirusa skutecznie pokrzyżowała te plany.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE