Katy Perry i Orlando Bloom śpiewają, by iść na wybory! On też ma talent

2020-10-29 13:02 kp
Orlando Bloom i Katy Perry
Autor: GGRE, CLTN/Backgrid/East News

Amerykanie w wielkim napięciu oczekują wyników wyborów prezydenckich, których termin przypada na 3 listopada 2020. Gwiazdy od wielu tygodni zachęcały swoich fanów do głosowania, w zdecydowanej większości opowiadając się po stronie przeciwnika Donalda Trumpa. Teraz, kilka dni przed ostatnim dniem, w którym można oddać głos, śpiewająco do wyborców zwrócili się Katy Perry i Orlando Bloom!

Jeszcze nigdy w historii amerykańskie gwiazdy nie angażowały się w politykę w tak dużym stopniu, jak przed nadchodzącymi wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych. Na temat amerykańskiej polityki od dłuższego czasu wypowiadają się nawet ci, którzy dotąd zdecydowanie od niej stronili - jak Taylor Swift, która głośno krytykuje Donalda Trumpa i zachęca do głosowania na jego konkurenta, Joe Bidena.

Już od wielu dni Amerykanie mogą oddawać głos w wyborach za pośrednictwem poczty - gwiazdy prywatnie i w specjalnych akcjach przypominały fanom o najważniejszych etapach głosowania i uświadamiały ich, dlaczego każdy głos jest ważny. Każdy ma przy tym swój własny sposób na przyciągnięcie uwagi wyborców - Jane Fonda trenowała, Kylie Jenner pozowała w bikini, a Katy Perry i Orlando Bloom... śpiewają.

Emily Ratajkowski na golasa | ESKA XD - Hotplota #8

Katy Perry i Orlando Bloom w duecie (politycznym)

Ponieważ ostateczny termin głosowania zbliża się wielkimi krokami, Katy Perry i Orlando Bloom postanowili przypomnieć fanom, że teraz znacznie rozsądniej będzie zagłosować osobiście, niż wysyłać głos pocztą - list może zwyczajnie nie dojść na czas.

Aktor i wokalistka zrobili to śpiewająco, wykorzystując do tego znany "hit" Kylie Jenner - "rise and shine".

Powstań i lśnij i idź na wybory. Głosuj osobiście, nie przez pocztę. Teraz jest czas, by głosować osobiście, ludzie ze Stanów Zjednoczonych!

- zaśpiewali w duecie.

Sam Orlando Bloom jako obywatel Wielkiej Brytanii nie będzie mógł oczywiście wziąć udziału w amerykańskich wyborach. Poprosił jednak fanów, by głosowali również dla jego córki.

Przy okazji - zwróciliście uwagę na uroczy naszyjnik Katy Perry z imionami jej córki? <3

NAJNOWSZE