Dumny Orlando Bloom wspierał Katy Perry podczas Celebrating America! "Łza radości"

2021-01-21 12:05 kp
Katy Perry - Celebrating America
Autor: SplashNews.com/East News

Katy Perry miała ogromny zaszczyt wystąpienia w kulminacyjnym momencie show zorganizowanego z okazji inauguracji Joe Bidena - Celebrating America. Występ wokalistki, podczas którego zaśpiewała swój hit Fireworks na tle fajerwerków, natychmiast obiegł sieć. Teraz okazuje się, że zza kamery przyglądał jej się dumny Orlando Bloom!

Pandemia koronawirusa sprawiła, że inauguracja Joe Bidena na prezydenta Stanów Zjednoczonych różniła się od wszystkich poprzednich. Wybranemu prezydentowi nie towarzyszyły tłumy przed Kapitolem, a goście ceremonii nie bawili się wieczorem podczas uroczystego balu inauguracyjnego - tradycyjnie już prezydencka para zapraszała gości do tańca, a cały świat obserwował pierwszą oficjalną kreację nowej pierwszej damy.

Zamiast bawić się na balu inauguracyjnym, Joe i Jill Biden oglądali w otoczeniu bliskich specjalny, wirtualny koncert Celebrating America, podczas którego w Waszyngtonie wystąpiły takie gwiazdy jak Demi Lovato, Justin Timberlake czy John Legend. Na tle pomnika Waszyngtona wystąpiła Katy Perry, której show internauci uznali za najbardziej emocjonujący moment koncertu!

>> Lady Gaga i Jennifer Lopez na inauguracji Joe Bidena! [GALERIA] Nie kryły wzruszenia

ESKA XD #014

Katy Perry na Celebrating America

Moment, w którym Katy Perry zaśpiewała hit Fireworks podczas inauguracji Biden-Harris na długo zapadnie w pamięci internautów. Sam Joe Biden z żoną i inni obecni na ceremonii obserwowali jej występ i fajerwerki ze schodów Kapitolu. To robiło wrażenie!

Podczas całego tego niezwykłego dnia gwieździe towarzyszył jej ukochany, Orlando Bloom. Zdjęciami z inauguracji Katy Perry pochwaliła się na Instagramie:

Występ Katy Perry wzruszył Orlando Blooma. Aktor podzielił się swoimi refleksjami z fanami.

Pewnego dnia nasza córeczka dorośnie i zobaczy, jak jej mama odegrała swoją rolę w momencie historii, kiedy mamy nadzieję na uleczenie, mamy nadzieję na zjednoczenie, mamy nadzieję, kochamy ❤️ Jestem tutaj dumnym partnerem ze łzą radości 🎆🙏

Wy też czujecie podniosłość tamtej chwili?

NAJNOWSZE