Kate Middleton jest fanką Tańca z gwiazdami! Książę William też ogląda

2019-11-14 18:27 kp
Książę William i Kate Middleton
Autor: Rex Features/East News

Widzowie z wielu krajów już od lat uwielbiają śledzić kolejne edycje tanecznych hitów Dancing With The Stars, Strictly Come Dancing czy Tańca z gwiazdami - to w polskiej wersji. Okazuje się, że słabość do podziwiania gwiazdorskich wygibasów na parkiecie ma też Kate Middleton! Książę William zdradził, że jego żona jest wierną fanką programu.

Choć Kate Middleton w momencie ślubu z księciem Williamem pożegnała się ze "zwyczajnym" życiem, wciąż pielęgnuje w swojej rodzinie jak najbardziej przyziemne przyzwyczajenia - za to zresztą ceni ją królowa Elżbieta II, dla której żona Williama to wzór godzenia obowiązków zawodowych z życiem prywatnym. Wygląda więc na to, że Kate udało się znaleźć złoty środek w nieprostej sytuacji, w jakiej żyje na co dzień.

Okazuje się, że gdy Kate Middleton wraca do domu po dniu wypełniania swoich książęcych obowiązków, relaksuje się dokładnie tak, jak my wszyscy!

Kate Middleton fanką Tańca z gwiazdami

Książę William zdradził ostatnio, że Kate Middleton uwielbia oglądać w telewizji show Strictly Come Dancing, czyli brytyjską edycję znanego u nas Tańca z gwiazdami. Księżna podziwia wyczyny celebrytów na parkiecie w towarzystwie swojej mamy Carole, oraz... księcia Williama! William miał ostatnio okazję porozmawiać z prowadzącą show Claudią Winkleman, której zdradził:

Widziałem program kilka razy. Catherine jest jego wielką fanką, a moja teściowa go uwielbia.

Jeśli chcecie pójść w ślady Kate Middleton, nie pozostaje Wam nic innego, jak oglądać w piątek Taniec z gwiazdami 2019 - kolejna edycja show powoli zbliża się do finału.

>> Taniec z Gwiazdami 10: półfinał z niespodziankami! TEGO Iwona Pavlović jeszcze nie robiła!

NAJNOWSZE