Kate Middleton celowo pokazuje sympatię do Meghan Markle. To szopka przed reporterami!

2019-03-14 12:50
Kate Middleton, Meghan Markle
Autor: Rex Features/East News

Kate Middleton ma już dość swojej medialnej obecności w kontekście rzekomego konfliktu z Meghan Markle. O tym, że księżne pałają do siebie wyjątkową antypatią, brytyjskie media donoszą już od miesięcy. Księżna Kate wzięła więc sprawy w swoje ręce - to stąd jej nagły pokaz przyjaźni do Meghan, który miał miejsce podczas święta Wspólnoty Narodów.

Plotki o wzajemnej niechęci Meghan Markle i Kate Middleton ucichły nieco na początku roku, by po niedawnych obchodach 50-lecia inwestytury księcia Karola wrócić ze zdwojoną siłą. Na zdjęciach z wydarzenia zobaczyć mogliśmy lodowatą atmosferę między księżnymi i brak jakiegokolwiek kontaktu. Księżna Kate zdawała się nawet ostentacyjnie unikać swojej nowej krewnej, rozmawiając na przyjęciu ze wszystkimi pozostałymi gośćmi. Na jedynej fotografii, na której panie można było zobaczyć razem, stały one tak daleko od siebie, jak tylko było to możliwe.

Kate i Meghan są ze sobą skonfliktowane?
Autor: Rex Features/East News

Kate Middleton walczy z plotkami

Najwyraźniej jednak Kate Middleton postanowiła skończyć z obecnością w tabloidach u boku Meghan Markle, bo już na ostatnim spotkaniu z powodu święta Wspólnoty Narodów robiła wszystko, by udowodnić swoją sympatię do żony księcia Harry'ego. Media obiegły zdjęcia, na których księżne serdecznie się witają i rozmawiają z dużymi uśmiechami na twarzy. Ile w tym jednak prawdy, a ile gry...?

>> Meghan Markle ma nowego wroga w rodzinie. Księżniczka Beatrice chce ją zniszczyć!

Tymczasem jak donosi informator Vanity Fair, cała życzliwość Kate Middleton do Meghan Markle była już wcześniej dokładnie zaplanowana. Księżna Kate, zdając sobie sprawę z tego, że fotoreporterzy śledzą jej każdy krok, postanowiła urządzić małą "scenkę"...

HOT TEMAT
Khloe Kardashian i Tristan Thompson

Autor: instagram.com

Tristan Thompson zupełnie nie interesuje się True! Khloe Kardashian jest wściekła

Kate Middleton chciała bowiem, by po (być może) ich ostatnim wspólnym wyjściu przed porodem Meghan, media pozostały z dobrym wrażeniem na temat ich relacji.

Może nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego, ale Kate nie ma problemu z Meghan. Chce, żeby się dogadywały, nie tylko ze względu na Harry'ego, ale dlatego, że dwie skłócone szwagierki królewskie to nic dobrego, a Kate to wie. Dla Kate chodzi o zachowanie profesjonalizmu w związku i pokazanie wspólnoty.

- czytamy.

Myślicie, że uda im się kiedyś naprawdę zaprzyjaźnić?

NAJNOWSZE