Kate Beckinsale rzuciła Goody'ego Grace! 23-latek wrócił do swojego domu

2020-10-24 14:00 kp
Goody Grace i Kate Beckinsale
Autor: FREE/Backgrid/East News

Związek Kate Beckinsale z Pete Davidsonem - choć nie przetrwał - pokazał modelce, że relacja z dużo młodszym facetem ma swoje plusy. Następcą Pete'a został więc jeszcze od niego młodszy Goody Grace. Okazało się jednak, że i tym razem Kate Beckinsale nie udało się stworzyć poważnego związku. Aktorka rzuciła chłopaka!

Związki starszych kobiet z dużo młodszymi mężczyznami wciąż wzbudzają sporo emocji - również w świecie showbiznesu. Świat celebrytów zna oczywiście przypadki szczęśliwych relacji tego typu, a przykładem są tu chociażby Heidi Klum i młodszy od niej o 16 lat Tom Kaulitz. Do tej grupy pań, którym udało się tego dokonać, nie należy jednak Kate Beckinsale, która zakończyła swój kolejny związek.

Krótko po rozstaniu z Pete Davidsonem 47-letnia Kate Beckinsale znalazła inny obiekt zainteresowania - 23-letniego Goody'ego Grace. Aktorka i młody muzyk zaczęli się spotykać wiosną, co oznacza, że spędzili razem również czas lockdownu. W czerwcu gwiazda wyprawiała ukochanemu w domu urodziny i wydawało się, że jej związek naprawdę ma szansę się rozwinąć.

ESKA XD #007

Kate Beckinsale znów jest singielką

Teraz amerykańskie media donoszą, że Kate Beckinsale i Goody Grace rozstali się. Aktorka usunęła ze swojego profilu na Instagramie wszystkie ślady po (byłym) ukochanym i przestała go obserwować. Sam muzyk nie zdecydował się jeszcze na tak drastyczne kroki - Goody nie usunął nawet urodzinowego filmu od Kate, zablokował jednak możliwość dodawania komentarzy.

The Sun donosi, że Goody Grace wyprowadził się już z domu Kate Beckinsale w Los Angeles i wrócił do rodzinnej Kanady. Media nie wiedzą jednak, jakie są przyczyny rozstania pary.

Spodziewaliście się, że ten związek się zakończy po kilku miesiącach?

NAJNOWSZE