Katarzyna Warnke szczerze o szczepionkach. Wbiła szpilę Edycie Górniak?

2021-09-07 9:31 AM
Katarzyna Warnke
Autor: WBF

Szczepionki przeciwko Covid-19 to ostatnio mega gorący temat, który mocno potrafi podzielić ludzi. Największą ich przeciwniczką jest chyba Edyta Górniak, która odważnie zajmuje stanowisko w sprawie. Teraz swoje zdanie wyraża Katarzyna Warnke. Jest nieco odmienne, czyżby więc aktorka chciała delikatnie wbić szpilę piosenkarce?

Katarzyna Warnke postanowiła powiedzieć, jakie ma zdanie na temat szczepionek przeciwko Covid-19. To ostatnio mega kontrowersyjny temat, którego wiele osób woli publicznie unikać, ale nie Warnke.

Odważna aktorka w rozmowie z Pudelkiem jasno wyraziła swoje stanowisko na ten temat. Nie tylko powiedziała, co o tym sądzi, ale także delikatnie zasugerowała, że są ludzie, którzy nie wierzą w siłę nauki…

Jak podaje portal, Katarzyna Warnke na szczepionkę zapisała się najszybciej, jak tylko mogła i od razu oznajmiła, że jeśli będzie potrzeba przyjąć trzecią dawkę, od razu to zrobi.

Zaszczepiłam się, kiedy tylko mogłam. Wierzę w szczepionki, ubolewam, że wielu ludzi w nie nie wierzy, brakuje autorytetu i zaufania. Pogubiliśmy się i w tej chwili skutkiem jest to, że wielu ludzi nie wierzy nauce. Próbują na własną rękę zgłębić temat i powstają teorie spiskowe. Ufam nauce, nie ufam temu rządowi, ale świat próbuje się ratować. Im więcej ludzi się zaszczepi, tym będzie lepiej.

– mówiła aktorka w rozmowie z portalem Pudelek.pl.

Jak myślicie, czy Katarzyna Warnke nie miała przypadkiem na myśli Edyty Górniak?

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Co dalej z kuratelą Britney Spears?
ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY
NAJNOWSZE