Katarzyna Cichopek

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@katarzynacichopek Katarzyna Cichopek pokazała nowo urządzone wnętrza swojego domu

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek zakończyła remont. Fani oczarowani wnętrzem

2023-09-27 11:27

Katarzyna Cichopek doczekała się końca remontu, a efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni gustownym wykończeniem kuchni i łazienki. Te pomieszczenia aż kipią luksusem.

Katarzyna Cichopek to znana aktorka i prezenterka telewizyjna, która oprócz budowania swojej ekranowej kariery, równie mocno angażuje się w pracę influencerki. Jak wiemy, przynosi to wymierne korzyści osobom, które posiadają duże zasięgi. Kasia na swoim Instagramie zgromadziła już ponad pół miliona obserwujących, a ich liczba sukcesywnie rośnie. Aktorka chętnie dzieli się ze swoimi fanami życiem codziennym, a także promuje produkty znanych marek. We współpracy z popularnymi firmami udało jej się urządzić wnętrza swojego domu w luksusowym stylu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Katarzyna Cichopek zaczęła płakać w programie. TO poruszyło ją do łez!

JAKI OUTFIT WAS TRIGGERUJE NAJBARDZIEJ?| RADIO ESKA Wywiadex

Katazyna Cichopek oprowadziła internautów po swoim mieszkaniu

Katarzyna Cichopek, jak sama wskazuje na swoim Instagramie, plasuje się na czwartym miejscu w rankingu Forbesa, w kategorii najbardziej wpływowych Polek. Nic więc dziwnego, że aktorka jest wręcz rozchwytywane przez znane marki. Instagram prezenterki zalany jest reklamami. Promowała już firanki i perfumy, a teraz przyszedł czas na zlewy. Kasia pokazała, jak wspaniale zostały wykończone jej wnętrza. Pochwaliła się nową łazienką oraz kuchnią.

W wnętrzu króluje biel i czerń. Jasne płytki na ścianie w łazience, w kształcie plastrów miodu, wspaniale kontrastują z czarną szafką pod zlewem i świetnie dopełniają się z podłogą, na której również powstał podobny wzór. W kuchni z kolei uwagę przykuwa okrągły, drewniany stół, który ociepla cała wnętrze, gdyż szafki kuchenne i blaty zdominowane zostały przez złamaną biel.