Karolina Pisarek

i

Autor: wbf

Karolina Pisarek się zaręczyła! Pokazała imponujący pierścionek

2021-08-24 17:37

Tego nikt się nie spodziewał... Karolina Pisarek się zaręczyła! Gwiazda dopiero niedawno przedstawiła światu nowego ukochanego. Roger Salla trafił do mediów przy okazji imprezy urodzinowej modelki. Na zdjęciach zrobionych przez paparazzich widać było, jak obcałowuje ukochaną. Wkrótce Karolina Pisarek zostanie jego żoną!

Karolina Pisarek do tej pory chętnie relacjonowała swoje życie uczuciowe w social mediach. Niestety mimo uroczych zdjęć i jeszcze słodszych wyznań miłości, żadnej z jej poprzednich związków nie wypalił.

Jeszcze do niedawna wszyscy uważali, że Karolina Pisarek jest singielką. Wszystko zmieniło się przy okazji imprezy z okazji jej 24. urodzin. Na przyjęciu bawił się nowy chłopak modelki. Roger Salla to 28-letni syn znanego biznesmena - Marka Sali.

Na przyjęciu Karolina Pisarek i jej nowy chłopak nie szczędzili sobie czułości. Okazuje się, że ich związek jest znacznie bardziej poważny, niż ktokolwiek przypuszczał...

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Karolina Pisarek się zaręczyła

Okazuje się, że z dala od social mediów uczucia pięknie rozkwitają. Karolina Pisarek się zaręczyła! Takiej wiadomości po prostu nie mogła ukryć przed swoimi obserwatorami.

Karolina Pisarek opublikowała na Instagramie zdjęcia z kolacji, podczas której Roger Salla się oświadczył. Trudno sobie wyobrazić bardziej romantyczną scenerię! Kolacja nocą na plaży, w blasku lampionów i...pierścionek. Imponujący i warty fortunę!

Powiedziałam TAK najwspanialszemu człowiekowi na tej planecie ???Kocham Cię

Napisała Karolina Pisarek.

Hotplota.pl gratuluje!

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE