Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Karolina Pisarek pierwszą gwiazdą 16. edycji

2022-01-14 20:30 es
Karolina Pisarek
Autor: wbf

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo cieszy się wielką popularnością. Dlatego zbliżająca się edycja jest już 16! Poznaliśmy pierwszą gwiazdę nadchodzącego sezonu. Wokalnych popisów będzie próbować Karolina Pisarek!

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo cieszy się sympatią widzów już od wielu lat. Mimo prostej formuły przyciąga tłumy. Dlatego nadchodząca edycja będzie już... 16!

W każdym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo gwiazdy wcielają się w postać sławnych wokalistów czy wokalistek. Przechodzą kompletną metamorfozę i na scenie wykonują popisową piosenkę.

Powoli poznajemy uczestników nadchodzącej edycji.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

TTBZ: Karolina Pisarek i Anna Jurksztowicz pierwszymi uczestniczkami

Pierwszą uczestniczką 16 edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo okazała się Karolina Pisarek. Modelka ostatnio coraz chętniej wchodzi do show-biznesu. Zapowiedziała własną książkę, a teraz rusza do telewizji. O jej sukcesach w branży mody można by długo mówić. A jak Karolina Pisarek poradzi sobie ze śpiewem? Tego dowiemy się niebawem.

Kolejną oficjalnie ogłoszoną uczestniczką TTBZ jest Anna Jurksztowicz. Jej związki z muzyką wszyscy dobrze znamy. To nie tylko wokalistka, ale tez producentka i tekściarka. To z pewnością daje jej pewną przewagę.

Na czyją metamorfozę czekacie najbardziej?

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Madonna mieszka w...
NAJNOWSZE