Joanna Przetakiewicz pęka z dumy! Jej syna docenił amerykański Forbes

2021-10-13 20:26 es
Joanna Przetakiewicz
Autor: Akpa Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz to jedna z najważniejszych kobiet w nie tylko w polskim show-biznesie, ale biznesie w ogóle. Okazuje się, że jej syn poszedł w ślady mamy. I to z sukcesami! Amerykański Forbes docenił Filipa Przetakiewicza i jego start up. Dumna mama opublikowała na Instagramie uroczy wpis.

Joanna Przetakiewicz jest dobrze znana w show-biznesie. Przez lata ubierała gwiazd, a za sprawą licznych biznesów, sama stała się jedną z nich. Mimo sporej popularności udaje się jej chronić prywatność. Joanna Przetakiewicz ma z poprzedniego małżeństwa trzech synów - Aleksandra, Filipa i Jakuba. Zazwyczaj nie wypowiada się o nich publicznie. Jednak czegoś takiego żadna matka by nie przemilczała!

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Syn Joanny Przetakiewicz doceniony przez Forbesa

Zdaje się, że Joanna Przetakiewicz przekazała synom gen biznesu. 30-letni Filip Przetakiewicz został doceniony przez amerykańskiego Forbesa. O wszystkim opinię publiczną poinformowała dumna mama.

Mój syn Filip (30 lat) został właśnie uznany przez amerykański @forbes jako założyciel start-upa nazywanego UNICORN, czyli jednorożca w biznesie.Jego firma MATI - za wschodzącą gwiazdę rynku. Jestem taka szczęśliwa, kochanie! ♥️‼️

Dalej gwiazda podkreśliła, że jej syn ciężko zapracował na swój sukces.

Osiągnąłeś to nauką i niesamowitą pracą 7 dni w tygodniu, 16 godzin na dobę.Od 15 roku życia.Ogromną ambicją i wiarą w siebie.Wizją, którą miałeś od lat.

Dodała.

Kim jest syn Joanny Przetakiewicz?

Filip Przetakiewicz ma 30 lat i mieszka w USA. Tam też studiował genetykę, biotechnologię i matematykę. Jego start-upem, zajmuje się tworzeniem urządzenia, które umożliwia zebranie danych o pacjencie za pomocą badania oka.

Zobacz też:

NAJNOWSZE