Karbowane włosy - polskie gwiazdy

i

Autor: AKPA Karbowane włosy - polskie gwiazdy

Gwiazdy

Karbowane włosy wracają do łask. Te gwiazdy pokochały falowane fryzury [ZDJĘCIA]

2023-09-22 11:06

W ostatnim czasie wiele modowych i urodowych trendów powróciło i robi prawdziwą furorę! Tak jest z karbowanymi włosami, które wiodły prym w latach 80. i 90. XX wieku. Dla niektórych symbol kiczu i nieodłączny element stylu disco, dla innych wspaniały patent na bujną fryzurę i sentymentalny powrót do dawnych lat.

W latach 80. i 90. XX wieku królował styl disco - kolorowe wzory, ortalionowe dresy, długie i krótkie leginsy o metalicznym połysku, długie, białe skarpetki, jeansowe katany i oczywiście bujne fryzury! Oprócz słynnych tapirów i trwałej, dużą popularnością cieszyły się karbowane pasemka. Moda wróciła, a obecnie na ulicach miast można spotkać osoby, które żywo inspirują się modą sprzed trzydziestu lat.

W co wierzyliście całe życie, a okazało się nieprawdą?| Iza Zabielska WYWIADEX RADIO ESKA

Karbowane włosy hitem wśród polskich gwiazd

Polskie gwiazdy uwielbiają eksperymentować z ze swoim wyglądem i zaskakiwać fanów zupełnie nowym lookiem. Wiele aktorek i piosenkarek bardzo często decyduje się w ostatnim czasie na karbowane włosy. Sylwia Grzeszczak, Cleo, Helena Englert czy Julia Wieniawa upodobały sobie drobne fale i potrafią wystylizować je na rozmaite sposoby - upinają je na czubku głowy w postaci końskich ogonów lub pozwalają im luźno opadać na ramiona. Połamane pasemka można również przefarbować na kontrastujący kolor, tak jak robi to Wanda Kwietniewska, lub wpleść w całą fryzurę drobne warkoczyki.