Kanye West zabrał Kim Kardashian na koncert-niespodziankę. Ale romantyk!

2019-05-27 15:48
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Kim Kardashian i Kanye West wyjątkowo hucznie obchodzą swoją rocznicę ślubu. Para powiedziała sobie "tak" 24 maja 2014 roku, ale ich świętowanie jest znacznie dłuższe, niż jeden dzień! W ramach jednej z atrakcji Kanye zaprosił Kim Kardashian na koncert samej Celine Dion! Było bardzo romantycznie, a na koniec para zrobiła sobie z artystką wspólne zdjęcie.

Świętowanie rocznicy ślubu w przypadku najsłynniejszych celebrytów świata jest znacznie bardziej skomplikowane niż u reszty śmiertelników. Trudno bowiem zadowolić gwiazdy-milionerki bukietem kwiatów i zaproszeniem na kolację. Gdy więc zbliżała się piąta rocznica ślubu Kim Kardashian i Kanye Westa, jasne było, że raper musi się bardzo postarać.

Wygląda na to, że się udało - 25 maja Kanye West wsadził Kim Kardashian do samolotu do Las Vegas i zabrał na koncert Celine Dion.

Kim i Kanye świętują rocznicę ślubu

Kim Kardashian i Kanye West mieli okazję wysłuchać koncertu Celine Dion w Colosseum w Caesars Palace, a następnie spotkać się z wokalistką. Autorka hitu My Heart Will Go On osobiście złożyła im życzenia, a później pochwaliła wspólnym zdjęciem na Instagramie.

Szczęśliwej rocznicy Kim i Kanye! Dziękuję za to, że przyszliście na mój koncert

- napisała artystka.

Po minie Kim Kardashian trudno wywnioskować, czy była usatysfakcjonowana niespodzianką. Myślicie, że jej się podobało?

NAJNOWSZE