Kanye West z prezentem dla Chrisa Browna. To nowy monster truck! Czym sobie zasłużył?

2020-11-26 15:00 AM
Kanye West, Chris Brown
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News, AP/Associated Press/East News

Wyobraźcie sobie, że dostajecie od kolegi po fachu prezent. Niby nic takiego, ale kiedy prezentem okazuje się być nowiutki monster truck to już inna bajka. Właśnie taki nowy nabytek trafił w posiadanie Chrisa Browna. Piosenkarz dostał go od… Kanye Westa. Czyżby wcześniejszy prezent gwiazdkowy?

Kanye West w ostatnim czasie nie może pochwalić się super dobrą opinią. Najczęściej jest on kojarzony z licznymi szalonymi pomysłami, które prawdopodobnie spowodowane są nawrotem choroby afektywnej dwubiegunowej. Raper próbował już swoich sił w polityce i choć w tym roku jego chęć objęcia stołka prezydenta USA zakończyła się porażką to już teraz zapowiedział, że planuje wystartować w wyborach prezydenckich za cztery lata.

I mimo tego, że Kanye West zapowiedział, że planując kolejne wybory zacznie przygotowania znacznie wcześniej, to teraz może na chwilę odpuścić i zająć się nieco innymi sprawami, jak np. życiem towarzyskim. Choć przez pandemię jest to trochę utrudnione to Kanye świetnie daje radę i nadrabia wiele zaległości. Właśnie zdecydował się na sprawienie prezentu koledze po fachu. Chris Brown otrzymał od niego niezłe cacko!

ESKA XD EXTRA

Chris Brown wzbudza wiele kontrowersji, wiele osób patrzy na niego przez pryzmat pobicia Rihanny, którego dopuścił się w 2009 roku. Po tych wydarzeniach sporo osób całkowicie odstawiło muzykę Browna a inni patrzyli na niego z wielkim dystansem. Jednak jego koledzy z branży a zwłaszcza jeden najwidoczniej dalej ma do niego wielki szacunek i sympatię. Kanye West postanowił obdarować artystę prezentem, którego z pewnością wiele osób mu pozazdrości.

Nabytkiem który Chris Brown otrzymał od Kanye Westa pochwalił się na Instagramie. To nowy monster truck. Na fotce opublikowanej w sieci, Chris pozuje stojąc na pojeździe. Jedyne co napisał to:

DZIĘKUJĘ CI KANYE

Niestety Brown ma wyłączoną funkcję dodawania komentarzy, dlatego internauci jedynie co mogli to zostawić po sobie ślad w postaci polubienia.

A jaki był powód otrzymania przez Chrisa Browna tak wspaniałej niespodzianki? Wiele wskazuje na to, że w ten sposób Kanye chciał uczcić 20 lat zaangażowania Browna w muzykę.

Gratulacje dla ciebie, Chris Brown. 20 lat w grze, pokonałeś wiele przeszkód. Zasługujesz na uznanie za całą ciężką pracę, którą wykonałeś. 

– miała brzmieć odręczna notatka, która była dołączona do prezentu.

KANYE WEST PODAROWAŁ CHRISOWI BROWNOWI KOSZTOWNY PREZENT. ILE WYDAŁ?

Fanów i media najbardziej interesuje ile West wydał na charakterystyczny samochód. Niestety w tym przypadku, internauci muszą się zadowolić jedynie domniemaniami. Kanye West póki co nie zdradził sumy jaką wydał na kolegę z branży. Wiele źródeł szacuje wartość auta na ok. 120 000 dolarów!

Zazdrościcie Chrisowi Brownowi kumpla? 😉

NAJNOWSZE