Kim Kardashian uratowała piosenkę Kanye Westa! Znamy kulisy powstania Lost In the World

2020-11-23 21:04 es
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: SplashNews.com/East News

Album Kanye Westa My Beautiful Dark Twisted Fantasy świętuje 10. urodziny. Z tej okazji Kim Kardashian podzieliła się anegdotą. Okazuje się, że gdyby nie ona kawałek Lost In the World mógłby się nigdy nie ukazać! Jak do tego doszło?

Kim Kardashian i Kanye West pobrali się 24 maja 2014 roku. Jednak para znała się już wcześniej. Okazuje się, że gdyby nie celebrytka kawałek Lost In the World mógłby się nie ukazać! Z okazji 10. urodzin albumu Kanye Westa My Beautiful Dark Twisted Fantasy, Kim Kardashian podzieliła się ciekawą historią.

Kim Kardashian uratowała piosenkę Kanye Westa

10 lat temu ukazał się album Kanye Westa My Beautiful Dark Twisted Fantasy. Kim Kardashian podzieliła się ciekawą historią. Dotyczy ona kulisów powstania jednego z kawałków.

Okazuje się, że gdyby nie Kim Kardashian, Lost In the World mógłby nie powstać!

ESKA XD EXTRA

Kanye nie mógł wymyślić niektórych tekstów, ale potem zdał sobie sprawę, że wtedy [sic] napisał dla mnie wiersz, który był moją kartką urodzinową, którą dał mi na 30. urodziny. Wziął wiersz, który mi napisał i zrobił z niego piosenkę.

Napisała Kim Kardashian na instagramie.

Clebrytka opublikowała zdjęcie uroczej kartki urodzinowej, którą Kanye West własnoręcznie zrobił.

Patrząc na kartkę i ten wiersz nie mamy wątpliwości, że Kanye West już wtedy czuł coś do swojej przyszłej zony. Tymczasem Kim Kardashian była wówczas w związku z graczem NBA Krisem Humphriesem. Kim i Kris pobrali się w telewizji na żywo w sierpniu 2011 roku, ale rozstali się 72 dni później w październiku.

NAJNOWSZE