Kanye West wrócił na Instagram po długiej przerwie! Obserwuje tylko jedną osobę

2021-07-22 10:22 AM
Kanye West
Autor: LESE/Backgrid/East News

Kanye West trzy lata temu zniknął z Instagrama. Fani cierpliwie czekali, aż ich idol w końcu pojawi się na platformie. Lata mijały, a na profilu wciąż było cicho. Aż do teraz. Raper wrócił na Insta!

Kanye West przez ostatni czas miał w swoim życiu sporo zawirowań. Nawrót choroby dwubiegunowej afektywnej sprawił, że ucierpiało nie tylko jego życie zawodowe, ale także prywatne. Rozwód z Kim Kardashian to kwestia czasu. Kanye odciął się od rodziny i podobno tylko utrzymuje kontakt ze swoimi dziećmi.

Raper powoli staje na nogi i przygotowuje się do premiery swojego długo wyczekiwanego albumu Donda. Premiera krążka ma odbyć się 23 lipca. Z pewnością nowy album ma wiele wspólnego z powrotem gwiazdy na Instagram. W końcu w obecnych czasach social mediach są dobrym narzędziem reklamowym.

Kanye West po trzech latach wrócił na Instagram. Raper opublikował 4 posty, z czego niektóre są nawiązaniem do zbliżającej się premiery płyty. Pierwsza fotka, jaka pojawiła się u rapera na profilu to seria zdjęć złotego łańcucha, na którym widnieją imiona jego dzieci.

Kogo na Instagramie obserwuje Kanye West?

Rapera na Instagramie obserwuje 5,8 mln użytkowników, jednak ta liczba stale rośnie. Internauci zwracają natomiast uwagę na osoby, które obserwuje Kanye, a raczej na osobę, bo w zakładce „obserwowane” widnieje tylko jeden profil.

Jak myślicie, kto to może być? Niektórzy będą mocno zszokowani, bo Kanye West obserwuje tylko jedną osobę, a jest nią… Kim Kardashian!

Tak dobrze czytacie. Kanye obserwuje Kim, z którą wkrótce ma się rozwieźć!

Myślicie, że to kolejna próba pojednania ze strony Kanye Westa?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE