Kanye West wierzy, że jest "najlepszym artystą, jakiego stworzył Bóg". Zgadzacie się?

2019-11-18 13:39 kp
Kanye West
Autor: FR33763 AP/Associated Press/East News

Kanye West przyzwyczaił nas już do swoich oryginalnych wypowiedzi, co jednak nie znaczy, że przestały one bawić. Po tym, jak mąż Kim Kardashian porównał się do Jezusa i ogłosił, że NAPRAWDĘ ma zamiar kandydować w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych, jeszcze raz postanowił podkreślić, jak wspaniałą jest postacią. To gdybyście zapomnieli :)

Kanye West kontynuuje swoje religijne podróże po Stanach Zjednoczonych. Raper odwiedza kolejne miasta ze swoimi mszami, ale i chętnie uczestniczy w innych religijnych imprezach. Ostatnio mąż Kim Kardashian pojawił się w Houston na nabożeństwie prowadzonym przez Joel Osteena, gdzie oświecił zgromadzonych w kwestii tego, komu na sali najbliżej do boskiej wspaniałości ;)

Kanye West o swoich boskich zaletach

Wiem, że Bóg wzywał mnie od dawna, a diabeł od dawna mnie rozpraszał. Kiedy byłem w najgorszych momentach, Bóg był tam ze mną, wysyłał mi wizje i inspirował mnie. Pamiętam, jak siedziałem w szpitalu po załamaniu psychicznym i jest dokumentacja, że ​​rysuję kościół i chcę założyć kościół w środku Calabasas. Już mówiłem o mojej arogancji i zarozumiałości. Teraz największy artysta, którego Bóg stworzył, pracuje dla niego.

- powiedział raper ze sceny.

>> Kim i Kourtney Kardashian kolejny raz się pokłóciły! Kim uważa siostrę za złą matkę?!

I jak temu zaprzeczyć?

NAJNOWSZE