Kanye West próbował sprzedać biżuterię, którą miał dać Kim! „Nie chciał wracać do przeszłości”

2021-02-25 15:00 AM
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: MPNC/Backgrid/East News

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się. Niestety próby ratowania małżeństwa zakończyły się fiaskiem. Zagraniczne media już nie spekulują czy dojdzie do rozstania a analizują każdy krok Kim i Kanye. Mimo tego, że to Kim miało bardziej zależeć na pojednaniu, to Kanye również jest mocno przybity. Według informatorów miał podejmować próby sprzedaży biżuterii, którą miała otrzymać Kardashianka!

Kim Kardashian i Kanye West niewątpliwie przechodzą przez trudny czas. Ich małżeństwo dobiegło końca i po 7 latach postanowili się rozwieść. Ostatni czas był trudny dla obojga. Na Kim spadło wiele obowiązków, bo raper zaszył się na kilka miesięcy na ranczo w Wyoming i nie miał zamiaru wrócić do domu w Los Angeles.  Media wielokrotnie powtarzały, że to Kim bardziej dba o domowe ognisko i marzy o tym, by na nowo poukładali swoje sprawy. Niestety bezskutecznie. Nawrót choroby dwubiegunowej afektywnej Kanye’ego doprowadził do tego, że odsunął się od rodziny sprawiając im tym samym wiele przykrości.

Kanye West chciał sprzedać biżuterię, którą miała otrzymać Kim

Teraz zagraniczne media donoszą, że Kanye jest w mega słabej formie. Podobno rozstanie nie tylko mocno go przybiło ale także sprawiło, że robi wszystko by zapomnieć o przeszłości. Według serwisów zza oceanu miał udać się do dwóch jubilerów i próbować sprzedać biżuterię, którą miała otrzymać Kim Kardashian. Prawdopodobnie raper chciał wręczyć Kardashiance prezent kilka dni przed wniesieniem przez nią pozwu o rozwód.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

W ciągu ostatnich dwóch tygodni Kanye próbował sprzedać biżuterię, którą kupił dla Kim co najmniej dwóm czołowym jubilerom. Jego przyjaciele wiedzieli, że to już koniec. Chociaż nigdy nie sprzedał biżuterii, mówił o tym, że nie chciał wracać do przeszłości.

– podało źródło.

Ostatecznie Kanye West błyskotek nie sprzedał. Nie wiadomo więc czy trafiły do Kim, czy może wciąż są w posiadaniu rapera…

NAJNOWSZE