Kanye West, Bianca Censori

i

Autor: Backgrid/East News

Gwiazdy

Kanye West podejrzany o napaść na mężczyznę. Sprawca miał wykorzystywać seksualnie jego żonę

2024-04-19 12:33

Żona Kanye Westa miała zostać zaatakowana w Disneylandzie w Los Angeles. Według zeznań rapera, napaść miała mieć charakter fizyczny i seksualny. Kanye postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość, a teraz objęty jest dochodzeniem w sprawie pobicia.

Kanye West i Bianca Censori tworzą parę od 2022 roku. Ich związek wzbudza wiele kontrowersji, chociażby ze względu na niecodzienne outfity, w których paradują po mieście. Bianca niekiedy jest prawie naga. Podczas jednego ze spacerów, biust miała zakryty jedynie poduszką. Innym razem ubrała rajstopy, zaciągnięte po samą klatkę piersiową. Widziana była również w przezroczystym płaszczu przeciwdeszczowym. W mediach niekiedy pojawiają się plotki, że 29-latka ma być zmanipulowana przez rapera, wiernie mu oddana i totalnie posłuszna - Nie ma już własnego zdania i jest mu posłuszna, ponieważ przekonał ją, że są członkami rodziny królewskiej - twierdzi informator Daily Mail.

Znani raperzy sprzed lat. Jeśli masz 30 lat i więcej, to możliwe, że dorastałeś przy ich muzyce!

Kanye West odpowie za pobicie?

Zagraniczne media donoszą, że Kanye West został aresztowany w związku z napaścią na mężczyznę, który miał zrobić krzywdę jego kobiecie. Co dokładnie się wydarzyło? Według „New York Post” w miniony wtorek 16 kwietnia 2024, raper spędzał popołudnie z żoną w Disneylandzie w Los Angeles, gdy nagle Bianka została zaatakowana przez nieznanego sprawcę. Jak twierdzi Kanye, mężczyzna podszedł do Censori, włożył ręce pod jej sukienkę, bezpośrednio na ciało, chwycił ją w talii, obrócił ją, a następnie przesłał pocałunek.

To nie pierwszy raz kiedy Kanye West został zatrzymany w związku z napaścią. W 2022 roku, miał pobić fana, Justina Popławskiego, który czekał na niego pod hotelem, aby zdobyć jego podpis.