Kanye West naprawdę chce być prezydentem? Zapewnia, że to "na poważnie"

2020-07-07 9:37 KP
Kanye West
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Amerykanie od kilku dni mają w swoim życiu nową perspektywę - głosowania w jesiennych wyborach prezydenckich na Kanye Westa. Raper już od kilku lat wiele razy ogłaszał, że planuje w końcu stanąć do walki o urząd, jednak naprawdę zaskoczył, gdy ujawnił, że stanie się to już podczas najbliższych wyborów. I choć wiele osób wciąż jest przekonanych, że to żart, on przekonuje, że sprawa jest poważna!

Czy Kanye West naprawdę chce zostać następcą Donalda Trumpa? Fani rapera od ubiegłego weekendu zadają sobie to pytanie i próbują wyobrazić rapera na fotelu prezydenta Stanów Zjednoczonych. Kanye West kilka dni temu ogłosił bowiem, że planuje wystartować w jesiennych wyborach prezydenckich, a jego kandydaturę - ku zaskoczeniu wszystkich - natychmiast poparł Elon Musk.

Wyznanie Kanye Westa wstrząsnęło internetem. Na Twitterze zaczęły pojawiać się pierwsze memy, a największe serwisy informacyjne podały, że oto Amerykanie mają nowego kandydata na prezydenta. W "kampanię" zaangażowała się już Kim Kardashian, która z chęcią widziałaby się na miejscu Melanii Trump.

>> Kim Kardashian pierwszą damą Stanów Zjednoczonych? Celebrytka wspiera Kanye Westa!

Kanye West prezydentem USA?

Większość osób nadal traktuje jednak potencjalną kandydaturę Kanye Westa na prezydenta USA jako dobry żart. Czy raper i jego żona-celebrytka naprawdę wyobrażają sobie, że będą rządzić w Stanach Zjednoczonych?

A dlaczego nie - zdaje się pytać sam zainteresowany. Znajomi Kanye Westa donoszą, że sprawa jest naprawdę poważna.

Kanye mówi bliskim, że jego ogłoszenie o kandydowaniu na prezydenta jest poważne. oO jakiegoś czasu bawił się tym pomysłem i coraz bardziej angażuje się w politykę. Kanye przez lata rozmawiał z kilkoma potężnymi przyjaciółmi o swoim pomyśle i uzyskał ich poparcie za zamkniętymi drzwiami.

- czytamy w Entertainment Tonight.

Potraficie to sobie wyobrazić?

M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia nie powie Michałowi o ciąży! Znowu będzie przy Leszku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE