Kanye West zmienił imię i nazwisko! Od teraz oficjalnie jest „Ye”

2021-10-19 10:33 AM
Kanye West
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Możecie już zapomnieć o imieniu i nazwisku Kanye West! Sąd oficjalnie zatwierdził „Ye” jako nowy podpis rapera. Dlaczego mąż Kim Kardashian postanowił zmienić imię i nazwisko i co dokładnie oznaczają te dwie litery? Przeczytajcie.

Kanye West lubi szokować. Ostatnio raper jest bardzo aktywny w życiu publicznym. W dużej mierze to zasługa jego nowego albumu o nazwie Donda. Jednak zanim krążek ujrzał światło dzienne, media nieustannie rozpisywały się na temat artysty.

Kanye marząc o politycznej karierze, startował nawet w wyborach prezydenckich. Gdy West faktycznie rozpoczął przygotowania do wyborów, wielu fanów pękało ze śmiechu, a Kim Kardashian powoływała się na nawrót choroby afektywnej dwubiegunowej…

Teraz raper znów szokuje. W sierpniu złożył wniosek o zmianę imienia i nazwiska. Jak podawały zagraniczne media, mąż Kim chciał nazywać się Ye. Teraz jego marzenia zostały zrealizowane.

Jak donoszą tabloidy zza oceanu, sąd zgodził się na zmianę nazwiska, co jest równoznaczne z tym że można rapera śmiało nazywać „Ye”.

Co oznacza "Ye"?

Znaczenie słów ma ścisły związek z Biblią. Jak podał w 2018 roku Kanye podczas jednego z programów radiowych. Słowo „Ye” w Biblii oznacza „Ty”.

W Biblii „Ye” oznacza „Ty”. Więc ja jestem tobą. Jestem nami. - mówił.

Co sądzicie?

Daria - pierwszy wykon Paranoia na żywo! [ESKA Live]
NAJNOWSZE