Kanye West to król dram? Jefree Star, Kim Kardashian, Taylor Swift to nie wszystkie

2021-06-13 18:00 es
Kanye West
Autor: BENS/Backgrid/East News

Kanye West funkcjonuje w show-biznesie od wielu lat. jego kariera robi ogromne wrażenie. Chociaż dziś raper słynie głównie ze skandali, to nie można zapomnieć, że jest jedną z najważniejszych postaci sceny hip-hopowej. Z okazji jego urodzin trochę sobie powspominamy. jednak nie jego muzyczne osiągnięcia, ale...dramy. A tych przecież nie brakuje! "Romans" z Jefree Starem, rozwód z Kim Kardashian czy konflikt z Taylor Swift.

8 czerwca Kanye West skończył 44 lata. To doskonała okazja, żeby przyjrzeć się tej ciekawej postaci bliżej. W ostatnim czasie raper słynie przede wszystkim ze skandali. Jednak nie można zapomnieć, że swojego czasu był jedną z najważniejszych postaci w rapie. Chociaż doceniamy jego muzyczne osiągnięcia, nie będziemy się dziś na nich skupiać.

Wraz ze wzrostem popularności przyszły wielkie pieniądze. Kanye West wiedział, jak je zainwestować. Mąż Kim Kardashian rozkręcił sporo biznesów, które przyniosły mu upragniony tytuł miliardera.

--> Na czym zarabia Kanye West? Mąż Kim Kardashian ma głowę do interesów

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Jak już wspomnieliśmy o Kim Kardashian - rozwód z celebrytką to ostatnio w zasadzie jedyny powód, dla którego Kanye West jest wspominany w mediach. Jednak rozwodowa drama nie jest pierwszą w jego karierze. Muzyk ma na koncie wiele spektakularnych, medialnych konfliktów. Do tego cała gama wpadek i niezręcznych wpisów na Twitterze.

Pamiętacie wszystkie dramy Kanye Westa?

NAJNOWSZE