Kanye West jest w środku ataku CHOROBY PSYCHICZNEJ?! To stąd jego dziwne zachowania?

2020-07-09 18:28 nk
Kanye West
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Kanye West w krótkim czasie zdążył ogłosić, że kandyduje na prezydenta USA, zdeklarować się jako antyszczepionkowiec i zhejtować organizację, którą wspiera jego żona, Kim Kardashian. Zdaniem najbliższej rodziny, wszystko to jest spowodowane zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym, na które cierpi Ye.

Kanye West nie należy do gwiazd, których postępowanie szczególnie łatwo zrozumieć. Raper potrafi przez wiele miesięcy właściwie nie rzucać się w oczy i stanowić tło dla kariery swojej żony, Kim Kardashian. Potem zaś nagle zaczyna pojawiać się na nagłówkach dzięki kontrowersyjnym działaniom i wypowiedziom. Wygląda na to, że tajemnica Kanye Westa właśnie została wyjawiona.

Kanye West cierpi na chorobę psychiczną?

W ciągu ostatnich kilku tygodni Kanye West zdążył ogłosić swoją kandydaturę na urząd prezydenta USA, założyć partię polityczną, zrobić z siebie antyszczepionkowca wypowiedzią o czipach zawartych rzekomo w szczepionkach, a także nazwać "dziełem diabła" organizację, którą wspiera Kim Kardashian!

Jak podaje amerykański TMZ, Kanye West jest właśnie w trakcie ataku choroby afektywnej dwubiegunowej, na którą cierpi ponoć od lat!

Serwis powołuje się na osoby z rodziny muzyka, którzy twierdzą, że Ye miewa taki rzut mniej więcej raz na rok. Obecny atak ma być ponoć wyjątkowo długi i intensywny, jednak bliscy rapera wierzą, że - podobnie, jak było dotąd - i ten atak w końcu minie.

Problem polega na tym, że zanim to się stanie, Kanye może narobić sobie poważnych kłopotów! West w ostatnim czasie wkurzył wiele ważnych osób...

Myślicie, że West powinien udać się na leczenie?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE