Kanye West chce pieniędzy od... paparazzich! "To mój wizerunek. Zmienię to"

2022-01-23 12:52 mm

Kanye West zapowiada kolejną rewolucję. Tym razem raper uderza w paparazzich. Mąż Kim Kardashian chce, żeby fotoreporterzy dzielili się z nim pieniędzmi za zdjęcia. Czy to możliwe?

Kanye West słynie z nietypowych pomysłów, ale tym razem zapewne wiele osób się z nim zgodzi. Raper oznajmił, że chce zrewolucjonizować relacje pomiędzy gwiazdami a fotografującymi je paparazzi. Muzyk twierdzi, że reporterzy powinni dzielić się z nim wypłatami, jakie dostają za zrobione mu zdjęcia.

Pomysł z kosmosu czy uczciwa propozycja?

Zostając mężem Kim Kardashian Kanye West błyskawicznie awansował na szczyt najpopularniejszych amerykańskich gwiazd show-biznesu. W ostatnim czasie sława pomogła mu w zarobieniu ogromnych pieniędzy: w niecałe dwa lata Kanye przeszedł drogę od bankruta do jednego z najbogatszych muzyków w historii USA. Jego majątek wyceniany jest obecnie na prawie 2 miliardy dolarów.

Tym bardziej mogą zaskakiwać ostatnie słowa rapera. Kanye stwierdził, że fotografujący go paparazzi powinni dzielić się z nim pieniędzmi!

Obecnie możecie nas wszyscy fotografować i nie musicie nam nic za to płacić. Ale ja to zmienię. 

Nie mam na myśli nic negatywnego. Po prostu teraz układ jest bardzo jednostronny. Wy możecie nas śledzić, wystawać pod hotelami o każdej porze - i nie dajecie nam nawet ułamka tego, co zarabiacie dzięki nam i naszym dzieciom. Ale ja to zmienię. 

Możemy wszyscy wspólnie zarabiać pieniądze. To nie może być dobre tylko dla jednej strony

- tłumaczy Kanye West.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 21.01.2022
NAJNOWSZE