Emmy: Kaley Cuoco promienieje! To jej pierwsze wyjście od ogłoszenia rozwodu

2021-09-20 20:30 es
Kaley Cuoco
Autor: Invision/Invision/East News

Rozdano nagrody Emmy! Choć nie są tak ważne, jak Oscary, to na czerwony dywan przybyła aktorska śmietanka. Nie mogło zabraknąć nominowanej do nagrody Kaley Cuoco. To pierwsze wyjście gwiazdy od czasu ogłoszenia rozwodu. Karl Cook ma za czym tęsknić!

Za nami rozdanie nagród Emmy. To najważniejsze wydarzenie dla aktorów telewizyjnych. To właśnie produkcje z małego ekranu są wtedy doceniane. Na gali nie mogło zabraknąć Kaley Cuoco. Aktorka pojawia się na rozdaniu nagród od 2009 roku dzięki jej przebojowemu serialowi Teoria wielkiego podrywu.

Teraz jednak Kaley Cuoco promuje produkcję Stewardesa. Gwiazda nie tylko jest odtwórczynią głównej roli, ale i współproducentką. To historia stewardessy uzależnionej od alkoholu, która budzi się obok mężczyzny z podciętym gardłem.

Chociaż Kaley Cuoco ani serial Stewardesa nie zamienili nominacji na nagrodę Emmy, o aktorce piszą teraz wszystkie media,.

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Kaley Cuoco na rozdaniu Emmy

Podczas gdy zawodowo Kaley Cuoco święci tryumfy, jej życie prywatne wygląda inaczej. Kilka tygodni temu aktorka i jej mąż, Karl Cook, ogłosili, że biorą rozwód.

Zamiast jednak wypłakiwać oczy w poduszkę, Kaley Cuoco podbijała Emmy. Postawiła na cytrynową sukienkę z dużym dekoltem i rozcięciem. Ramiączka zdobiły marszczenia przypominające kwiaty.

- Wyglądasz zjawiskowo

- Wow... po prostu... coś wspaniałego

- Piękna ❤️❤️❤️

- Absolutnie fantastycznie 😍😍

Zachwycali się internauci.

Zobacz też:

NAJNOWSZE