Justyna Steczkowska

i

Autor: AKPA // Screen/TikTok/@justyna_steczkowska_ Justyna Steczkowska zdradziła co trenuje, aby zachować idealną sylwetkę

Justyna Steczkowska w końcu zdradziła sekret idealnej figury. Uwielbia tę metodę

2023-03-22 12:44

Justyna Steczkowska może pochwalić się idealną figurą nawet po urodzeniu trojga dzieci. Piosenkarka wyznała, że to nie tylko geny, ale także odpowiednia dieta i treningi dwa razy w tygodniu. To jednak nie są zwykłe treningi.

Justyna Steczkowska jest jedną z najzdolniejszych i najbardziej pracowitych artystek. Pochodzi z wielodzietnej rodziny - ma ośmioro rodzeństwa, a jej rodzice są muzykami. Justyna w rodzinnym zespole pełniła rolę skrzypaczki, jednak w późniejszym okresie postawiła na śpiew. Przełomem w jej karierze okazał się udział w programie "Szansa na sukces", gdzie wykonała utwór Mannamu "Boskie Buenos".

To otworzyło jej drzwi do wielkiej kariery. Nad debiutanckim albumem zatytułowanym "Dziewczyna Szamana" (1996) pracowała pod czujnym okiem Grzegorza Ciechowskiego, który pełnił rolę producenta. Do tej pory, Justyna Steczkowska ma na koncie 17 albumów. Ostatni - "Szamanka" - wydała w 2022 roku.

Fani podziwiają nie tylko muzyczne umiejętności artystki, ale także jej ciężką pracę nad ciałem i świetny wygląd, który nie zmienia się wraz z upływem lat. Justyna Steczkowska, 2 sierpnia 2023 roku skończy 51 lat.

Justyna Steczkowska poddaje się elektrostymulacji

Justyna Steczkowska zarówno na scenie, w telewizji, czy na co dzień prezentuje się nieskazitelnie. Za każdym razem ma idealnie dobrany outfit, staranny makijaż i doskonale ułożone włosy. A oprócz tego, zachwyca wspaniałą figura. Piosenkarka zdradziła, że je niemalże wszystko na co ma ochotę, jednak zawsze są to zdrowe produkty. Poza tym, dba o odpowiedni wysiłek fizyczny. Nie wykonuje jednak zwykłych treningów. Wybrała dla siebie metodę EMS.

Trenuję EMS już od 6 lat i widzę, jak moje ciało zmieniło się na lepsze i trzyma formę. Jeśli lubisz mieć szybkie efekty, to jest najlepsza metoda do ich uzyskania. Nowe technologie dają takie możliwości! EMS to 20/30 minut aktywności, która stała się dla mnie alternatywą dla tradycyjnego treningu - zdradziła niedawno w mediach społecznościowych.

Skrót EMS pochodzi od nazwy Electrical Muscle Stimulation. To forma pracy nad mięśniami za pomocą elektrostymulacji.  Pomaga w wzmacniać mięśnie i zwiększa krążenie krwi. Do ciała przykleja się specjalne elektrody, które przesyłają do mięśni impulsu elektryczne o różnym natężeniu, w zależności od naszych oczekiwań i wytrzymałości na ból. Ta metoda używana jest w rehabilitacji, ale może być stosowana również w domowym zaciszu, jako dodatek do treningu. Justyna Steczkowska wykonuje takie treningi w domu, czym pochwaliła się na TikToku.

Shake Your Eska #25 | Blinding Lights
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE