Justyna Pochanke ODCHODZI Z TVN! Skąd ta decyzja? "Nie planowałam tego"!

2020-07-13 17:53 nk
Justyna Pochanke
Autor: WBF

Justyna Pochanke przez 19 lat była związana z TVN i TVN24. Dziennikarka nagle podjęła decyzję o odejściu ze stacji. Zrobiła to bez pożegnania na antenie, ale wydała specjalne oświadczenie, w którym podziękowała widzom oraz współpracownikom.

Gwiazdy TVN są uważane za jednych z najlepszych prezenterów i dziennikarzy w Polsce. Stacja bardzo dba o to, by zatrudniać ludzi, którzy przed kamerą wypadają profesjonalnie. Przez lata widzowie przywiązali się do gwiazd, które widują na ekranach swoich telewizorów - w wielu przypadkach od początku istnienia TVN.

Kilka tygodni temu niemałe zamieszanie wywołał plotka, jakoby Dorota Wellman i Marcin Prokop odchodzili z Dzień Dobry TVN.

Na szczęście wtedy wszystko okazało się nieporozumieniem. Popularny duet żegnał się z widzami, owszem, ale tylko na okres urlopowy!

Justyna Pochanke odchodzi z TVN!

Niestety, Justyna Pochanke naprawdę żegna się ze stacją, i to na stałe! Popularna gospodyni Faktów zdecydowała się odejść z pracy po 19 latach!

Nie planowałam tego, ale takie nieplanowane decyzje są najuczciwsze. A to jest moja decyzja. Chciałam się z Wami pożegnać.

- napisała Justyna Pochanke w pożegnalnym mailu do pracowników Faktów i TVN 24, cytowanym przez serwis Press.pl.

Dziennikarka nie podała powodów, dla których podjęła tak nagłą decyzję. Nie pożegnała się też z widzami na ekranie.

Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli - ekipie Faktów i TVN24. Widzom - bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. I Mariuszowi Walterowi - bo stworzył to miejsce. Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. Fakty nigdy nie były łzawe

- czytamy w oświadczeniu dla mediów.

Szef pionu informacji TVN, redaktor naczelny "Faktów" TVN i TVN24, Michał Samul, nie kryje smutku z powodu decyzji Pochanke.

Szanujemy decyzję Justyny, choć przyjmujemy ją ze smutkiem. Justyna to wyjątkowa dziennikarka i osobowość telewizyjna. Będzie nam brakować jej unikalnego stylu i talentu do prowadzenia na antenie najtrudniejszych rozmów, niepodrabialnych zapowiedzi prezenterskich, zapału i zaangażowania z jakim przez prawie 20 lat współtworzyła najlepsze zespoły dziennikarskie w Polsce

- pisze Samul w komunikacie.

Justyna Pochanke
Autor: WBF
Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE