Justyna Kowalczyk urodziła. To chłopiec. Ma bardzo ładne imię!

2021-09-06 7:02 mm
Justyna Kowalczyk
Autor: WBF

Justyna Kowalczyk została mamą! Gwiazda biegów narciarskich urodziła synka. Znamy już imię chłopca! Rodzice zdecydowali, że ich syn będzie się nazywać...

Gwiazdorski baby-boom trwa w najlepsze nie tylko u zachodnich gwiazd muzyki i sportu, ale także u nas! Kolejna znana Polka właśnie została mamą. Jak donoszą media, Justyna Kowalczyk urodziła synka!

Jak ma na imię dziecko sportsmenki i kim jest tata chłopca? Poznajcie szczegóły!

Justyna Kowalczyk została mamą

O radosnej nowinie doniósł jako jeden z pierwszych serwis Pomponik. W niedzielę 5 września dziennikarze opublikowali wiadomość, że Justyna Kowalczyk urodziła chłopca. Poród miał podobno miejsce już 2 września w jednym ze szpitali w Krakowie.

Ojcem dziecka Justyny Kowalczyk jest oczywiście Kacper Tekieli, mąż sportsmenki. Rodzice zdecydowali już podobno, jak dadzą na imię swojemu synkowi. Według doniesień prasowych, synek Justyny Kowalczyk to... Hugo!

Sonda
Jaka liczba dzieci jest według Ciebie idealna?

Justyna Kowalczyk nie potwierdziła jeszcze oficjalnie informacji o narodzinach dziecka. Wiadomości nie skomentował jeszcze również jej mąż. Kacper Tekieli zamieścił jednak na Instagramie post, pod którym swój komentarz opublikowała Justyna. Sportsmenka wstawiła w nim emotkę z główką bobasa, co prawdopodobnie można uznać za potwierdzenie plotek o szczęśliwym rozwiązaniu.

Kacper Tekieli i Justyna Kowalczyk pobrali się we wrześniu 2020 roku, a więc wygląda na to, że już pierwsza rocznica ich ślubu będzie wyjątkowa!

Serdecznie gratulujemy!!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.08
NAJNOWSZE