Justin Timberlake potwierdził, że ma drugiego syna! "Nikt nie śpi"

2021-01-18 9:15 kp
Justin Timberlake, Jessica Biel
Autor: New Media Images / SplashNews.com/East News

Plotki o tym, że Justin Timberlake i Jessica Biel zostali rodzicami po raz drugi, pojawiły się w sieci już jesienią ubiegłego roku. Para przez długi czas w ogóle się do nich nie odnosiła i trzymała z dala od mediów. W końcu jednak Justin Timberlake potwierdził, że on i jego żona znów są młodymi rodzicami. A wyciągnęła to z niego Ellen DeGeneres!

Justin Timberlake i Jessica Biel spędzili ostatni rok, skupiając się przede wszystkim na swoim związku i rodzinie. Para miała za sobą poważny kryzys - po tym, jak Timberlake'a przyłapano za rękę z koleżanką z planu filmowego, muzyk musiał się mocno postarać, by odzyskać zaufanie ukochanej. Już we wrześniu w mediach mówiono, że postarał się wyjątkowo mocno :) i para doczekała się drugiego dziecka.

Pod koniec września fakt, że Jessica Biel urodziła drugie dziecko, zdradził w mediach znajomy pary, Lance Bass. Sami zainteresowani w żaden sposób nie odnosili się jednak do plotek. Potwierdzili je dopiero teraz!

ESKA XD #014

Justin Timberlake i Jessica Biel mają drugiego syna

Dopiero teraz, w rozmowie z Ellen DeGeneres Justin Timberlake przyznał, że on i Jessica Biel od miesięcy są rodzicami dwójki dzieci. Okazuje się, że para doczekała się drugiego syna!

Jest niesamowity i taki uroczy. Nikt nie śpi. Ale jesteśmy podekscytowani. Jesteśmy podekscytowani i nie moglibyśmy być szczęśliwsi. Jestem bardzo wdzięczny.

- powiedział wokalista.

Justin zdradził też, jak ma na imię drugi syn pary - Phineas. Młodzi rodzice nie pochwalili się dotąd żadnym zdjęciem malucha.

NAJNOWSZE