Justin Timberlake dotrzymał słowa! Zabrał Jessicę Biel na kwarantannę w góry

2020-03-26 20:50 kp
Justin Timberlake i Jessica Biel
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Justin Timberlake już od prawie pół roku walczy o odzyskanie zaufania Jessici Biel, które stracił po tym, jak w listopadzie ubiegłego roku spędzał za rękę czas z koleżanką na branżowej imprezie. Zdjęcia z tamtego wieczoru obiegły sieć, a piosenkarz wpadł w poważne tarapaty. Teraz nawet pandemia koronawirusa jest dobrym momentem, by zaplusować u żony.

Kwarantanna w wykonaniu celebrytów nie zawsze musi oznaczać zamknięcie we własnych czterech ścianach. Przezorny Justin Timberlake chociażby zorganizował dla swojej rodziny wyjazd w góry i to właśnie tam odbywa zalecaną izolację od innych.

O tym, że Justin Timberlake planuje zabrać Jessicę Biel na wycieczkę, jego znajomi donosili mediom już jakiś czas temu. Choć para funkcjonuje zupełnie normalnie, piosenkarz od listopada jest na cenzurowanym po tym, jak na imprezie ze znajomymi z planu filmowego trzymał się za rękę z Alishą Wainwright. Po wybuchu skandalu wokalista zmuszony był zamieścić w sieci przeprosiny, w których zapewniał, że jest wierny swojej żonie.

Justin Timberlake i Jessica Biel na kwarantannie

Teraz Justin Timberlake zamieścił na Instagramie zdjęcie ośnieżonych gór, gdzie przebywa w czasie kwarantanny z Jessicą Biel i ich 4-letnim synem.

Tutaj tutaj dystansujemy się z rodziną od społeczeństwa wśród wielu z tych 🌲🌲🌲 . Mam nadzieję, że zachowacie bezpieczeństwo i zdrowie. W tym szalonym czasie musimy trzymać się razem i uważać na siebie. Przejrzyjcie moje Stories, by znaleźć sposoby, w jakie możecie wspierać swoje lokalne społeczności. Chociaż w tej chwili panuje chaos i zamieszanie, jest też wiele dobra i wiele sposobów pomocy.

- napisał Justin Timberlake pod zdjęciem.

Dobry sposób na kwarantannę?

Dla tych jednak, którzy nie mają szans na izolację w takich warunkach, w jakich bawi się Justin Timberlake, polecamy sprawdzone sposoby:

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE