Justin i Hailey Bieber wezmą ślub w kościele. "To dla nich ważne"

2019-08-24 14:39
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: SplashNews.com/East News

To już oficjalne - Justin Bieber i Hailey Bieber biorą ślub. Rok po ślubie cywilnym para planuje urządzić ceremonię z prawdziwego zdarzenia, podczas której ponownie przyrzeknie sobie miłość. Tym razem nie obejdzie się bez wesela i gości. Najważniejszy jednak dla Jusa i jego ukochanej będzie wymiar religijny całej ceremonii.

Po wielu miesiącach negocjacji i przygotowań Justinowi Bieberowi i Hailey Bieber udało się ustalić termin drugiego ślubu. Jak już informowaliśmy, para powie sobie ponownie TAK pod koniec września w mieście Bluffton w Karolinie Południowej. Zakochani rozesłali już do najbliższych przyjaciół i rodziny zawiadomienia o ceremonii.

Fani małżeństwa Bieberów odliczają już dni do momentu, gdy Hailey założy suknię ślubną. Dla pary młodej jednak znacznie ważniejsze tego dnia będzie coś innego.

Justin i Hailey Bieber tuż przed drugim ślubem

To żadna tajemnica, że Justin Bieber kilka lat temu zwrócił się w stronę religii. Dzięki wierze muzykowi udało się przezwyciężyć wiele trudności i znaleźć spokój psychiczny. Nic więc dziwnego, że wymiar religijny ich ślubu będzie dla nich niezwykle ważny. Ceremonia odbędzie się więc w kościele.

Justin i Hailey urządzają wesele i imprezę we wrześniu. Ponieważ mieli oni tylko ceremonię cywilną, bardzo ważne jest, aby mieli również ceremonię religijną. Zawsze planowali ślub kościelny. Chcą mieć odpowiedni ślub przed rodziną i przyjaciółmi.

- zdradził znajomy Justina Biebera.

Nam pozostaje mieć nadzieję, że Justin Bieber i Hailey Bieber zlitują się nad swoimi fanami i podzielą zdjęciami ze ślubu...

NAJNOWSZE