Justin i Hailey Bieber kochają elektryczny rower! Kiedy Jus da żonie poprowadzić?

2019-11-18 8:53 kp

Gdy Justin Bieber i Hailey Bieber nie są zajęci pracą, chętnie spędzają ze sobą wolny czas. Paparazzi często widzą zakochanych, jak ci wybierają się do restauracji, na zakupy czy na spacer. Tym razem fotografowie przyłapali małżeństwo Bieberów podczas przejażdżki elektrycznym rowerem. To ostatnio ulubiony gadżet Jusa!

W niektórych kwestiach w małżeństwie Justina i Hailey Bieber panuje tradycyjny podział ról. Jeśli bowiem chodzi o ulubione cacko piosenkarza - elektryczny rower - nie ma opcji, by Hailey zajęła jego miejsce za kierownicą! Niczym prawdziwy pan domu Justin wozi się ostatnio po mieście na rowerze, a z tyłu przytula się do niego żona.

Choć najczęściej Justina Biebera możemy zobaczyć za kierownicą któregoś z jego luksusowych samochodów - ostatnio do łask wrócił Lamborghini Urus, którego Jus przemalował z różowego na beżowego - przy okazji ładnej pogody piosenkarz chętnie korzysta z roweru czy deskorolki. Tym razem towarzyszyła mu ukochana.

Justin Bieber na rowerze z Hailey

Tym razem paparazzi przyłapali Justina Biebera i Hailey Bieber podczas przejażdżki rowerowej. Piosenkarz miał na sobie oczywiście ubrania swojej marki Drew, a Hailey błyszczała w białym dresie i czarnej czapce. Po jej minie widać było, że podróż elektrycznym rowerem naprawdę sprawia jej przyjemność. Ciekawe, czy miała już okazję go poprowadzić!

>> Skarpetki i klapki to wiocha? Już nie! Zobacz jak to noszą największe gwiazdy

Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz też:

NAJNOWSZE