Justin Bieber zgrzał się w studiu nagraniowym! [ZDJĘCIA] Płyta będzie tak HOT?

2019-12-19 12:20 kp

Justin Bieber ostatnio już bez rozmieniania się na drobne skupił się na pracy nad nową płytą. Po tym, jak piosenkarz ogłosił, że nowy krążek ukaże się w 2020 roku, fani oczekują, że nie będą musieli czekać wielu miesięcy na efekty jego działań w studiu nagraniowym. Zobaczcie sami, jak intensywnie Jus pracuje. Ale gorąco!

Justin Bieber już od miesięcy sugerował fanom, że jest gotowy do powrotu do pracy nad nową muzyką. Gdy niedawno gwiazdor gwiazdor opublikował na Instagramie tajemnicze posty z datą "2020", nie było już wątpliwości, że nowa płyta Justina Biebera jest w drodze.

By fani nie musieli miesiącami czekać na efekty jego zapewnień, Jus poważnie wziął się do pracy. Paparazzi regularnie przyłapują go w drodze do studia nagraniowego, gdzie piosenkarz spędza czasem długie godziny.

Justin Bieber pracuje nad nową płytą

Tym razem atmosfera w studiu musiała być wyjątkowo intensywna, bo Justin Bieber opuścił budynek bez koszulki - a teraz my możemy podziwiać to na zdjęciach ;) Poza płytą Jus pracuje też ostatnio nad tajemniczym projektem, na którego potrzeby regularnie odwiedza studio tańca. Wobec tak intensywnych zajęć nie dziwi, że mąż Hailey Bieber trochę się zgrzał...

Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz też:

NAJNOWSZE