Justin Bieber zdradzał Selenę Gomez z Hailey? Modelka powiedziała prawdę!

2020-11-18 15:27 kp
Hailey Bieber i Justin Bieber
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

W 2018 roku życie uczuciowe Justina Biebera przewróciło się do góry nogami. Po tym, jak w 2017 roku wokalista jeszcze raz związał się z Seleną Gomez, w 2018 jego serce zabiło szybciej dla Hailey Bieber. Niektórzy z fanów do dziś zastanawiają się, czy modelka pojawiła się w życiu Jusa jeszcze, gdy był on związany z Seleną. Teraz Hailey sama zdradziła prawdę!

Hailey Bieber już zawsze będzie wspominać 2018 rok jako najszczęśliwszy w swoim życiu. Obecna żona Justina Biebera właśnie wtedy na dobre zakręciła mu w głowie! Choć modelka i muzyk znali się już wiele lat wcześniej i spotykali się już w 2016 roku, dopiero po ostatecznym rozstaniu piosenkarza z Seleną Gomez jego serce otworzyło się na nowe uczucie.

Fani pary doskonale pamiętają tamten czas - Justin Bieber i Hailey (wtedy jeszcze Baldwin) byli śledzeni przez paparazzich na każdym kroku. Codziennie do mediów trafiały kolejne zdjęcia zakochanych, którzy zdawali się nie widzieć świata poza sobą. Po zaledwie kilku miesiącach związku muzyk i modelka wzięli ślub cywilny, a w listopadzie 2019 roku stanęli przed ołtarzem.

Hailey Bieber odbiła Selenie Gomez faceta? Niezupełnie

Niewiadomą z tamtego okresu życia Bieberów wciąż pozostawał dokładny harmonogram ich spotkania. Część fanów spekulowała bowiem, że Justin Bieber zaczął spotykać się z córką Stephena Baldwina, będąc jeszcze oficjalnie w związku z Seleną Gomez. Teraz Hailey Bieber postanowiła rozwiać wątpliwości w tym temacie i raz na zawsze wyjaśnić, że nie była "tą trzecią".

Ludzie nie wiedzą, że rozmawialiśmy przez jakiś czas, zanim wróciliśmy do siebie. Wbrew powszechnemu przekonaniu on był przez jakiś czas singlem, i ja byłam singielką i próbowaliśmy po prostu rozgryźć życie. Wszystko wydarzyło się bardzo szybko, chyba wszyscy to wiedzą. „Wszyscy mówili coś w stylu:„ Hej, pobraliście się?"

- przypomniała modelka.

Czy to zamyka ten temat?

NAJNOWSZE