Justin Bieber przypomina, jak śmiał się z Shawna Mendesa! Teraz wydają razem Monster

2020-11-18 11:04 kp
Justin Bieber, Shawn Mendes
Autor: Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News; Frazer Harrison/Getty AFP/East News

Jeszcze kilka miesięcy temu fani Shawna Mendesa i Justina Biebera zastanawiali się, czy panowie w ogóle się wzajemnie tolerują. Nie jest przecież tajemnicą, że są dla siebie konkurentami na rynku muzycznym, a swego czasu walczyli o serce tej samej kobiety... Tak wielkie talenty jednak zamiast się nienawidzić - przyciągają! Choć nie zawsze tak było :)

Fani Shawna Mendesa i Justina Biebera od wielu lat marzyli o tym, by panowie znaleźli się razem w studiu. Sprawa nie była jednak prosta - podczas gdy Shawn Mendes był zajęty rozwijaniem kariery, Jus po latach na szczycie szukał spokoju i równowagi. Nie pomagała im też wspólna znajoma w postaci Hailey Bieber, z którą Shawn spotykał się przecież, zanim modelka została żoną jego kolegi z branży.

Gdy więc kilka miesięcy temu paparazzi przyłapali Shawna Mendesa i Justina Biebera w towarzystwie Hailey Bieber zmierzających do studia nagraniowego, w sieci zawrzało. Wyglądało na to, że panowie wyjaśnili sobie wszystko, co mogło zaburzyć ich znajomość w przeszłości i wspólnie uznali, że miłość do muzyki jest silniejsza niż konkurencja. I tak lada chwila dostaniemy wspólny singiel Shawna Mendesa i Justina Biebera - Monster!

>> Shawn Mendes i Justin Bieber W DUECIE? "Byłbym szalony, gdybym odmówił!"

Monster - Justin Bieber i Shawn Mendes w duecie

Obaj muzycy zdążyli już pochwalić się w sieci swoim wspólnym dziełem. Shawn Mendes i Justin Bieber nagrali razem singiel Monster, którego premierę zapowiedzieli na 20 listopada. Zwiastun piosenki Monster wygląda tak:

W oczekiwaniu na premierę piosenki Monster Justin Bieber postanowił zażartować sobie z młodszego kolegi i przypomniał na Twitterze swoją wypowiedź sprzed kilku lat, kiedy to na pytanie jednego z dziennikarzy o Shawna Mendesa, Jus powiedział z niewinną minką:

A kim jest Shawn Mendes?

Oczywiście nagranie pochodzi z czasów, gdy wokaliści ewidentnie nie planowali jeszcze współpracy! Pikanterii tamtej wypowiedzi Justina Biebera dodaje fakt, że już wtedy piosenki Shawna Mendesa zdobywały szczyty list przebojów. Najwidoczniej o sławie Shawna Justin dowiedział się nieco później... :)

ESKA XD #010

Teraz jednak muzycy nie szczędzą sobie uznania. Shawn Mendes - jako młodszy fan Jusa, a Justin Bieber - jako bardziej doświadczony kolega.

Przewidujecie, że ich wspólny singiel Monster będzie hitem?

NAJNOWSZE