Justin Bieber w izolacji modli się z fanami! „Boże prosimy spraw, żeby to szybko odeszło”

2020-03-20 12:04 AM
Justin Bieber
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

W czasie walki z koronawirsem wszyscy wzajemnie się wspierają. Dotyczy to także gwiazd, które przesyłają wsparcie swoim fanom. Zachęcają oni do pozostania w domu, niektórzy nawet dzielą się pomysłami jak umilić sobie czas podczas kwarantanny.

Z fanami regularnie kontaktuje się Justin Bieber, który już wcześniej zachęcał ich do izolacji i pozostania w domach. Teraz Justin ponownie skontaktował się z internautami i zachęcił do wspólnej modlitwy o jak najszybszy powrót do normalności. Justin Bieber będąc w izolacji by uchronić się przed zakażeniem koronawirusem skontaktował się z fanami w czwartek za pomocą relacji na Instagramie. A że piosenkarz jest bardzo wierzącą osobą to postanowił zaprosić ich na wspólną modlitwę.

„Odmówię szybką modlitwę. Fajnie, jeśli będziecie ze mną. Jeśli nie, to też dobrze, nie musisz wierzyć we wszystko w co ja wierzę. Łączy nas więcej niż dzieli. Wszyscy jesteśmy ludźmi, którzy są w tym razem i wszyscy próbujemy temu zaradzić. Odmówię modlitwę za świat. Modlitwa łączy ludzi. Boże wiem, że te rzeczy nie pochodzą od ciebie, te rzeczy są niewytłumaczalne, ale Boże ufamy ci w tych czasach i prosimy abyś sprawił, że to odejdzie tak szybko jak to możliwe. Bardzo dziękujemy za to kim jesteś i po prostu prosimy abyś dał nam więcej odpowiedzi”. – mówił Justin.

Justin Bieber i jego żona Hailey Bieber pozostają w domu i do tego samego zachęcają inne osoby.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE