Justin Bieber spełnił kolejne marzenie Billy Eilish! Nie taki z niego bad guy... ;)

2019-07-11 22:06
Billie Eilish, Justin Bieber
Autor: Rich Fury/Getty AFP/East News, Pap Nation / SplashNews.com/East News

Justin Bieber to największy idol Billy Eilish, z czym bardzo popularna ostatnio piosenkarka nigdy się nie kryła. Kiedy miała okazję poznać go w końcu osobiście podczas tegorocznego festiwalu Coachella, radości 17-latki nie było końca. Teraz Justin Bieber spełnił kolejne jej marzenie. I zrobił to tak, jak potrafi najlepiej - doskonale!

Dziś sama jest gwiazdą, idolką tłumów, artystką, która na swoje koncerty ściąga tysiące ludzi. Ale jeszcze niedawno była tylko marzycielką z talentem. Marzyła o dwóch rzeczach: o karierze wokalnej i o spotkaniu swojego ukochanego Justina Biebera, który od zawsze był jej idolem! Oba cele zostały osiągnięte!

Dzięki hitowemu singlowi Bad Guy Billie Eilish zyskała światową popularność, a dzięki odpowiednim znajomym podczas festiwalu Coachella 2019 poznała osobiście swojego idola! Justin Bieber przytulił ją i poświęcił chwilę na rozmowę oraz wspólne oglądanie koncertu.

Justin Bieber w coverze Bad Guy

Teraz czas na kolejne spełnione marzenie. No bo która piosenkarka nie marzyłaby o tym, by ukochany idol zaśpiewał JEJ PIOSENKĘ?!

Justin Bieber wziął udział w nagraniu covera hitu Billie Eilish, Bad Guy. Najwierniejsi fani Jusa nie mogą pewnie powiedzieć, że są totalnie zaskoczeni, bo że coś jest na rzeczy, mogliśmy dowiedzieć się z tajemniczych wpisów na Twitterze. Ale dla Billie słuchanie wyśnionego idola we własnej piosence to z pewnością sen, z którego młodziutka artystka nie chce się obudzić. I wcale jej się nie dziwimy!

Cover Bad Guy w wykonaniu Justina Biebera wyszedł fantastycznie! Może tych dwoje powinno współpracować ze sobą częściej?! ;)

NAJNOWSZE