Justin Bieber serwuje jedzenie z food trucka! Jego grillowany ser jest Yummy? [WIDEO]

2020-01-23 9:28 nk
Justin Bieber
Autor: Instagram.com/justinbieber

Justin Bieber już nie raz zaskakiwał swoich fanów oryginalnymi wcieleniami. Tym razem został... ulicznym kucharzem?! Piosenkarz serwował tanie jedzenie z food trucka z logo Yummy w środę na jednej z ulic Los Angeles. Co serwował i skąd taki pomysł? Sprawdźcie szczegóły i zobaczcie wideo!

Justin Bieber nadal promuje piosenkę Yummy. Ten proces wielu fanom na pewnym etapie wyglądał dla fanów dość żenująco, bo Jus wprost żebrał o pobrania piosenki, by wyprosić sobie pierwsze miejsca na listach streamingowych. Akcja, do której przystąpił tym razem, podoba nam się zdecydowanie bardziej. Zwłaszcza, że ma też w sobie element charytatywny!

Justin Bieber sprzedaje fast food?!

W środę, 23 stycznia 2020, na jednej z ulic Los Angeles stanął food truck, obrandowany logo Yummy. W środku był nie kto inny, jak Justin Bieber, osobiście serwujący przekąski! Co było w menu?

Justin Bieber sprzedawał między innymi grillowany ser (pod hasłem Where Are You Now When I Cheese You), a także... tacos - Despatacos! Co ciekawe, jedno danie kosztowało zaledwie 1 dolar!

Justin Bieber jedzenie sprzedawał razem z popularnym komikiem i gospodarzem talk show, Jamesem Cordenem (to ten od Carpool Karaoke), co sugeruje, że to część scenariusza programu, w którym gwiazdy często biorą udział w zabawnych i nietypowych scenkach.

Wiadomo też, że całkowity dochód z przekąsek został przekazany na rzecz banku żywności, więc cel też był szlachetny!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Stay on the lookout for James Cordon coming up Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)
NAJNOWSZE