Hailey i Justin Bieber adoptowali PANTERĘ? :) Ich kot rośnie jak na drożdżach! [WIDEO]

2019-10-15 14:18 mw
Hailey Bieber z kotem
Autor: instagram.com / Hailey Bieber, Ohpix/KADENAPIX/East News

Hailey Bieber pokazała nowe filmiki ze swoim kotem. Prezent od Justina rośnie w niesamowitym tempie - kot jest już naprawdę ogromny! Zobaczcie filmiki ze słodkim futrzakiem, jakie Hailey Bieber zamieściła na swoim Instagram Story.

Justin Bieber wie, że miłość trzeba pielęgnować, dlatego od pewnego czasu nie ustaje w obsypywaniu żony prezentami. Co prawda piosenkarz zapomniał o kupieniu Hailey wymarzonych szpilek i biedaczka na własnym ślubie musiała paradować w trampkach :) ale przecież nie można mieć wszystkiego. Justin sprawił jej ostatnio inne słodkie prezenty: uroczy naszyjnik z dedykacją oraz... kota.

Przypomnijmy - kot Justina i Hailey ma na imię Sushi. Para adoptowała pupila kilka tygodni przed swoim drugim ślubem.

KOT HAILEY I JUSTIN ROŚNIE JAK NA DROŻDŻACH

Już po pierwszych zdjęciach z kotem, jakie Hailey i Justin Bieber wrzucali na swój Instagram, widać było wyraźnie, że oboje są w nim zakochani po uszy. Uczucie to bynajmniej nie osłabło - Sushi nadal jest dla młodych małżonków "oczkiem w głowie". Widać to także na najnowszych filmikach, jakie Hailey Bieber opublikowała na swoim Insta Story.

Nie jesteśmy pewni, czy Sushi to na pewno dobre imię dla TEGO kota. Zajadając się tym japońskim daniem raczej trudno szybko przybrać na wadze, a tymczasem kot Justina i Hailey Bieberów rośnie, jak na sterydach. Jest już naprawdę ogromny!

Nie znamy się na rasach kotów, ale ten przypomina nam bardziej małą panterę!!! :)

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE