Justin Bieber kompromituje Hailey Bieber! "Kochanie, czy ty PUŚCIŁAŚ BĄKA?"

2019-11-13 13:07 nk
Justin Bieber, Hailey Bieber
Autor: Instagram.com/justinbieber, Splash News/East News

Justin Bieber ma dość specyficzne poczucie humoru i nawet jego żona, Hailey, nie zawsze do końca je rozumie. Zwłaszcza, kiedy ukochany mąż publicznie śmieje się z niej samej! Tym razem żart Jusa chyba wkurzył modelkę. I wcale się nie dziwimy - tak nie ośmiesza się kobiety, zwłaszcza tej, którą kocha się najbardziej!

Justin Bieber i Hailey Bieber to jedna z bardziej wyrazistych par światowego show biznesu. Są piękni, młodzi, utalentowani i szaleńczo zakochani, ale także oboje są dość ekstrawertyczni. Ich charaktery tworzą czasem wybuchową mieszankę. Dodatkowym problemem bywa dziwaczne poczucie humoru piosenkarza... Hailey musi mieć w sobie dużo cierpliwości i wyrozumiałości, by spokojnie znosić niektóre z jego żartów...

Justin Bieber ośmieszył Hailey?!

Justin Bieber wrzucił na swój Instagram story, w którym jawnie ośmiesza Hailey! W nagraniu piosenkarz pokazuje żonę, gdy ta prowadzi samochód i daje fanom do zrozumienia, że piękna modelka... nasmrodziła w aucie!

Kochanie, czy ty puściłaś bąka? Puściłaś, prawda? Tak, puściłaś! Czy to był taki wielki śmierdziel?

- dopytuje w filmiku ubawiony Justin Bieber, filmując wyraźnie zażenowaną żonę. Hailey Bieber zasłania nos i mówi, że to nie jest śmieszne, po czym daje do zrozumienia, że "autorem" bąka był... sam Justin! "Dosłownie mówisz o sobie!" - stwierdza pod koniec nagrania modelka.

Jak byście zareagowali, gdyby najbliższa Wam osoba zachowała się w taki sposób, jak Justin? My nie powiemy, bo musielibyśmy użyć niecenzuralnych słów... ;)

NAJNOWSZE