Justin Bieber o relacji z Hailey Bieber: „To małżeństwo było aranżowane”. Kto za tym stoi?

2020-03-09 11:37 AM
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: Invision/Invision/East News

Justin Bieber i Hailey Bieber tworzą szczęśliwą parę. Trwają przy sobie podczas kryzysów i są przykładem dla wielu innych osób. Aż trudno uwierzyć w to, że tak świetnie się dogadują, zwłaszcza teraz, kiedy Justin przyznał, że małżeństwo z Hailey było zaaranżowane!

Nie jest tajemnicą, że Justin Bieber jest bardzo lubiany przez rodzinę swojej żony, a w szczególności przez ojca Hailey, Stephena Baldwina. W programie Ellen DeGeneres Justin Bieber udzielił wywiadu Demi Lovato, która występowała tam gościnnie. Była rozmowa o zdrowiu Biebera, jego trasie koncertowej oraz małżeństwie z Hailey. Ten ostatni temat najbardziej zaciekawił fanów ale i samą Demi Lovato, która nie mogła wyjść z szoku. Piosenkarka zapytała Justina o to jak poznał swoją żonę, ten bez problemu zdradził, że spotkanie było bardzo dziwne i według niego wszystko było zaaranżowane przez ojca Hailey, Stephena.

„Spotkaliśmy się wcześnie rano podczas nagrania programy Today. Jestem pewien, że nie chciała tam być. Jej tata wyciągnął ją rano z łóżka. Ona była wychowana w chrześcijańskiej rodzinie. Dowiedziała się, że ja też. Patrząc na to wszystko wydaje mi się, że było to zaaranżowane. To zdecydowanie było aranżowane małżeństwo”. – mówił Justin.

Nawet jeśli to prawda, to trzeba przyznać, że Stephen Baldwin miał nosa co do tej relacji! 😊

NAJNOWSZE