Justin Bieber: "Muszę powiedzieć, że mam NIEZŁY TYŁEK. Nie patrzcie, jest MOJEJ ŻONY"!

2020-03-03 19:35 nk
Justin Bieber
Autor: AM / SplashNews.com/East News

Justin Bieber wyjawił w programie Ellen DeGeneres, jaką część ciała lubi w sobie najbardziej. Jus bez dłuższego zastanowienia wytłumaczył, że lubi swój tyłek i zdradził, czemu zawdzięcza tak kształtne pośladki. Niestety, piosenkarz nie chce, by fanki się na niego gapiły! Ta część ciała jest zarezerwowana dla Hailey Bieber!

Justin Bieber zaczynał karierę jako nastolatek, ale już wtedy słodki chłopak z bujną grzywką rozkochiwał w sobie miliony dziewczyn na całym świecie. Fanki do dziś mdleją, widząc czarujący uśmiech Jusa. I choć on jest już żonatym facetem, one wciąż fantazjują o tym że Kanadyjczyk mógłby być ich chłopakiem.

Belieberki kochają Justina za jego głos, uśmiech, wyrzeźbione ciało, dobre serce i świetne poczucie humoru. A co on sam lubi w sobie najbardziej?

Justin Bieber o swojej ulubionej części ciała

Tuż po swoich 26. urodzinach Justin Bieber odwiedził talk show Ellen DeGeneres. Piosenkarz wziął udział w zabawie Burning Questions. Zdradził w niej, że zgolił wąsy dla ukochanej żony, bo... Hailey Bieber nie lubiła jego zarostu!

W The Ellen Show Justin Bieber odpowiedział także na pytanie o swoją ulubioną część ciała - tę, z której jest najbardziej dumny! Odpowiedź była dość zaskakująca, choć nie możemy powiedzieć, że się z nią nie zgadzamy... ;)

Muszę powiedzieć, że mam niezły tyłek. Przez całe życie gram w hokeja, więc to się nazywa hokejowy tyłek.

- stwierdził Justin Bieber, po czym ostrzegł fanki:

Nie patrzcie, on należy do mojej żony!

Oj tam, od patrzenia tyłka Justinowi nie ubędzie, no nie? Poza tym Hailey może oglądać go (i dotykać!) na żywo, kiedy tylko jej się podoba! My musimy nacieszyć się zdjęciami.

Justin Bieber
Autor: SplashNews.com/East News
Justin Bieber
Autor: AM / SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE