Justin Bieber ma nowy tatuaż! Przekaz jest prosty! Gdzie jeszcze znalazł na niego miejsce?

2020-01-30 20:10 nk
Justin Bieber
Autor: Instagram.com/justinbieber

Wydawałoby się, że Justin Bieber nie ma już ani centymetra wolnego ciała na nowe tatuaże. A jednak, znalazł miejsce na kolejny wzór! Tym razem artysta wydziarał sobie wieniec laurowy pod szyją, wzdłuż kości obojczykowych.

Justin Bieber jest wielkim miłośnikiem tatuaży - o tym nikogo przekonywać nie trzeba. Przez lata swojej kariery piosenkarz dorobił się sporej kolekcji dziar. Właściwie trudno już znaleźć na jego ciele jeden fragment skóry, niezajęty przez jakiś wzorek. A jednak - Jus znalazł miejsce na kolejny tatuaż!

Nowy tatuaż Justina Biebera

Justin Bieber znowu się wytatuował. Piosenkarz zdecydował się na kolejny ciekawy wzorek. Naszym zdaniem jego znaczenie jest bardziej, niż oczywiste. I może być dobrą wróżbą dla nadchodzącej płyty artysty, Changes, która ukaże się na Walentynki!

Otóż Justin Bieber wytatuował sobie wieniec laurowy na obojczykach.

Co oznacza nowy tatuaż Justina Biebera?

Wieniec laurowy oznacza triumf i szlachetność. Ma też swoje symboliczne znaczenie w religii chrześcijańskiej - laur ma przypominać, że zwycięstwo może być osiągnięte tylko poprzez podążanie za Bogiem.

Naszym zdaniem wieniec laurowy może oznaczać nic innego, jak tylko sukces Jusa z nową płytą, Changes! Więcej zdjęć nowego tattusa Jusa znajdziecie >> TUTAJ <<.

Wyświetl ten post na Instagramie.
MY STASH MY LIFE DEAL WITH IT HAHA Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)
NAJNOWSZE