Justin Bieber kontra Shawn Mendes. Z kim do knajpy, a z kim... na ryby?

2020-02-25 13:31 mw
Justin Bieber i Shawn Mendes
Autor: SONNY TUMBELAKA/AFP/East News, Splash News/EAST NEWS, Invision/Invision/East News, Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Justin Bieber i Shawn Mendes to bez cienia wątpliwości jedni z najbardziej popularnych artystów obecnych czasów. Mają miliony fanów i... pewnie tyle samo hejterów. Jedni kochają ich muzykę, inni dostają gęsiej skórki na brzmienie choćby pojedynczych nut ich piosenek. Ale przecież muzyka to nie wszystko. Justin i Shawn to dwa zupełnie różne charaktery... Z którym z nich chętnie wybralibyście się do knajpy, a z którym najprawdopodobniej nie znaleźlibyście zbyt wielu tematów do rozmowy?

Justin Bieber i Shawn Mendes: obaj sławni i bogaci, obaj przystojni i rozchwytywani. I zapewne obaj nie mogą opędzić się od dziewczyn. Wspólne zdjęcie z Justinem albo Shawnem? Pewnie nie pogardziliby nim nawet ci z nas, którzy na co dzień niespecjalnie często słuchają piosenek tych panów.

Ale czy dogadalibyśmy się z nimi, gdyby nie byli tacy sławni? Z którym z tych chłopaków wolelibyście wybrać się do pubu i przegadać pół nocy, a któremu zaproponowalibyście raczej wypad na ryby, bo przynajmniej mielibyście pretekst, żeby trochę pomilczeć... Czy na wspólne zakupy zabralibyście Shawna czy Justina? Komu prędzej pożyczylibyście kaskę, a komu zaufalibyście, gdybyście potrzebowali pilnej poprawki fryzjerskiej? :)

SHAWN CZY JUSTIN? KTO JEST FAJNIEJSZYM ZIOMKIEM?

Odpowiedzi na te i inne pytania pewnie wcale nie są takie oczywiste - nawet jeśli jesteście wielkimi fanami któregoś z tych panów.

Spróbujcie wyobrazić sobie, że Justin Bieber i Shawn Mendes nie są znanymi artystami, tylko Waszymi ziomkami ze szkoły, z osiedla czy z pracy. Odpowiedzcie szczerze (!) na kilka prostych pytań na ich temat, a potem koniecznie sprawdźcie, jak odpowiedzieli inni.

Miłej zabawy!

ZOBACZ TEŻ:

ESKA TOP 5 odc. 109

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE