Shawn Mendes zapowiada NOWY ALBUM! Czy związek z Camilą Cabello to przetrwa?

2020-02-22 20:55 nk
Camila Cabello i Shawn Mendes
Autor: Invision/Invision/East News

Shawn Mendes potwierdził, że pracuje właśnie nad swoim czwartym albumem studyjnym. Piosenkarz dał do zrozumienia, że właśnie dlatego nie ma czasu na udzielanie się w mediach społecznościowych. Czy znajdzie go dla swojej dziewczyny, Camili Cabello? Do tej pory zakochani robili prawie wszystko razem!

Na ten moment miliony fanek czekały od miesięcy! Shawn Mendes potwierdził, że niebawem doczekamy się jego czwartego albumu studyjnego. Artystka podzielił się radosną informacją z prawie 56 milionami obserwujących swój profil na Instagramie w filmiku, wrzuconym na stories.

Shawn Mendes nagrywa album!

Ostatnio Shawn Mendes był mało aktywny na Instagramie. Ostatni post wrzucił 27 lutego 2020, tuż po gali Grammy. O tym, co u niego słychać, wiemy raczej z zagranicznych mediów plotkarskich. Te doniosły, że Shawn zagrał na weselu przyjaciela, a potem spędził walentynki z Camilą Cabello. Ale to też było już przecież jakiś czas temu...

W końcu Mendes opublikował story, w którym dzieli się z fanami fantastyczną wiadomością!

Co tam? Wiem, że nie było mnie na Instagramie ostatnio wcale, ale chciałbym powiedzieć, że kocham was i tęsknię bardzo. Robię kolejny album, więc tak - kocham was i do zobaczenia niedługo.

- mówi Shawn Mendes w nagraniu, po czym wysyła fanom buziaka.

Shawn Mendes nie sprecyzował, kiedy jego nowa płyta doczeka się premiery, jednak ten post wyjaśnia, dlaczego Kanadyjczyk nie udziela się w mediach społecznościowych - po prostu nie ma na to czasu, bo pisze i nagrywa piosenki.

Czy związek z Camilą Cabello na tym nie ucierpi? Od kiedy para zaczęła się spotykać (oficjalnie lipiec 2019), zakochani mieli właściwie cały swój czas dla siebie wzajemnie. Teraz on musi rzucić się w wir pracy, co jej może się nie podobać...

Trzymacie kciuki?

NAJNOWSZE