Justin Bieber i Hailey na meczu hokeja. Na plecach napisy... PAN i PANI BIEBER! [ZDJĘCIA]

2018-11-26 11:49

Justin Bieber kocha bardziej, niż hokej :)

Justin Bieber kocha Hailey całym sercem - chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości. Ale kocha też hokeja - i to od dzieciństwa.

Co powinien zrobić facet, żeby żona nie była zazdrosna o jego drugą miłość? To jasne - spróbować zaszczepić tę miłość także w niej! :)

JUSTIN I HAILEY NA MECZU HOKEJA. PUBLICZNOŚĆ ZACHWYCONA!

Justin Bieber postanowił spróbować rozkochać żonę w swoim ulubionym sporcie. Piosenkarz urodził się i wychował w Kanadzie, a tam hokej jest sportem narodowym, uprawiają go niemal wszyscy. Czy żona Biebera podzieli jego zamiłowanie do gonitwy za czarnym krążkiem?

Jak na razie wydaje się, że Hailey Bieber całkiem dobrze bawiła się na meczu, na który przy okazji wizyty w kanadyjskim Ontario zabrał ją świeżo upieczony małżonek.

>> Mama Justina Biebera nazwała Hailey "córką". Pattie Mallette wita ją w rodzinie!

Na szczęście Justin Bieber zadbał o to, żeby jego ukochana miała nieco więcej atrakcji, niż tylko śledzenie wzrokiem położenie krążka (dla laików nie jest to proste zadanie...) Specjalnie z okazji meczu piosenkarz skombinował dla siebie i żony specjalne bluzy. Na plecach Justin i Hailey umieszczone mieli napisy, które nie pozostawiają już żadnych wątpliwości w sprawie ich stanu cywilnego:

MR. BIEBER

MRS. BIEBER

...czyli PAN i PANI BIEBER!

No proszę - państwo Bieber razem na meczu <3 Podobno nic tak nie cementuje małżeństwa, jak wspólna pasja... :)

Oczywiście pana i panią Bieber szybko wyłapał także operator kamery i Justin z Hailey szybko wylądowali na ekranie :)

Rzecz jasna nie zabrakło odpowiedniego podpisu (na wypadek, gdyby na trybunach znalazł się ktoś, kto nie rozpoznał gwiazd):

JUSTIN & HAILEY BIEBER

A tak Justin i Hailey Bieber bawili się w przerwie meczu:

Zobaczcie też zdjęcia państwa Bieber:

NAJNOWSZE